HP 3E2P1AA Prelude Pro 17.3 inç Bilgisayar Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İşlevsellik ve Şıklık Bir Arada

Geri dönüştürülmüş kumaştan tasarlanmış şık bir dizüstü bilgisayar çantası.

Sürdürülebilirlik Düşünülerek Tasarlandı

Dış yüzeyi %95 geri dönüştürülmüş kumaştan üretilen ve suya dayanıklı kaplamaya sahip bu dizüstü bilgisayar çantası, tasarımında hafifliği ve şıklığı bir araya getirerek yenilik ve başarı tutkunlarının gittikleri her yerde kendilerini muhteşem hissetmelerini sağlar.

Size Göre Tasarlandı

Ayarlanabilir ve yumuşak malzeme destekli omuz askısı sayesinde yoğun iş günlerinde kendinizi engellemeden hareket edebilirsiniz.

Hareket Halindeyken Düzeninizi Koruyun

17,3 inç diyagonal yumuşak malzeme destekli bölmeyle dizüstü bilgisayarınızı çarpmalara ve düşmelere karşı koruyun. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanız için tasarlanan fermuarlı cepler, hareket halindeyken telefonuna, cüzdanınıza ve anahtarlarınıza kolayca erişebilmenizi sağlar.

Endişe Yaşamadan Seyahat Edin

Kalabalık yerlerde kilitleyebileceğiniz fermuarlar sayesinde dizüstü bilgisayarınızı ve eşyalarınızı koruyun. Işığın yetersiz olduğu durumlarda görünürlük sağlamak için yansıtıcı detaylarla tasarlanmıştır.

Akıllı Kablo Kanalı

Telefonunuzu, güç bankanızı veya kulaklıklarınızı bağlayan akıllı kablo geçişi sayesinde hareket halindeyken cihazlarınızı şarj edin veya müzik dinleyin.

Kolayca Bavulunuza Takın

Bavulun sapına geçirmeyi sağlayan kullanışlılık özelliğiyle, laptop çantanızı tekerlekli bavulun üzerine yerleştirerek havalimanında harekete hazır olun ve seyahatlerinizde rahatça gezin.

Özellikler

  • Monitör boyutu (diyagonal)    : 17.3"
  • Minimum boyutlar (G x D x Y) : 45 x 6 x 31,5 cm
  • Malzeme :  Dış malzeme: %65 rPET Kumaş malzeme; İç malzeme (astar): %100 Polyester; Doldurma: %100 Polietilen köpük
  • Uyumluluk :  Çoğu 17,3 inç diyagonal ölçüdeki dizüstü bilgisayar sığar.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.