Erufas Nakışlı Deri Laptop ve Evrak Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.05.2022
RENK

MUHAMMET ALİ CABA-138613

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gerçek Deri Dokusuyla Uzun Süre Kullanım

%100 gerçek dana derisinden üretilen Erufas laptop ve evrak çantası, kolay deforme olmayan yapısıyla uzun süreli bir kullanım ömrüne sahiptir.

El Örmesi İşçiliğin Özel Tasarımı

Klasik laptop ve evrak çantalarından farklı olarak el örmesi işçilikle üretilen bu çanta, stilini ortaya koymak isteyenler için idealdir. Farklı renklerin birleşiminden meydana gelen bu ürün, hemen hemen tüm kombinlere mükemmel uyum sağlar.

Kaliteli ve Sağlam İşçilik

El yapımı ürünlerin doğasında bulunan kaliteli ve sağlam dikiş ve örme teknikleriyle üretilen Erufas laptop ve evrak çantasını ister günlük ister ofis yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çift Taraflı Fermuar Kapama

Evraklarınızı ve diğer özel eşyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz geniş bir ana bölmeye sahip olan bu çanta, çift taraflı fermuar tasarımına sahiptir. Çantanızın içinde bulunan eşyalara zarar vermeden çantanızı her iki yönden kolayca kapatıp açabilirsiniz.

Ekstra Saklama Alanı

Ana bölmesinin yanı sıra çantanın ön yüzünde bulunan fermuar, detaylı ön cep, hoş bir tasarım detayı sunarken, ekstra saklama alanı sağlar.

Sağlamlaştırılmış Tutma Kolları

Demir aparatlarla sağlamlaştırılmış tutma kolları, en ağır evraklarınızı bile güvenle taşımanızı sağlar. Derinin yumuşak yapısı elinize zarar vermez ve konforlu bir kullanım sağlar.

Farklı Renk Alternatifleri

Erufas laptop ve evrak çantası, farklı renk alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Kahverenginin klasikleşmiş şıklığını ya da lacivertin modern havasını tercih edebilir, stilinize uygun olan rengi seçebilirsiniz.

Uzun Kullanıma Uygun Çanta Askısı

Çantanın iki yanında bulunan asma aparatlarına kolayca takabileceğiniz uzun askılar sayesinde çantanızı postacı ya da omuz stilinde kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • %100 Gerçek Dana Derisi
  • İç Dokusu Yumuşak ve Darbelere Karşı Dayanıklı
  • El Örmesi
  • Çift Taraflı Fermuar Kapama
  • Ekstra Ön Cep
  • Sağlamlaştırılmış Tutma Aparatı
  • Uzun Çanta Askısı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.