Erufas Deri Laptop ve Evrak Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.09.2022
RENK

MUHAMMET ALİ CABA-138613

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Özel Üretim ve Tasarım

Erufas deri laptop ve evrak çantası, özel tasarımı ve özel el işçiliği ile üretildi. Benzersiz bir tarz yansıtmak isteyenler için ayrıcalıklı özellikler sunar.

% 100 Gerçek Dana Derisi

Gerçek dana derisi kullanılarak üretilen bu Premium çanta, hakiki dokusu ve kalitesi ile sizleri kendine hayran bırakır. Uzun yıllar boyunca her mevsim kullanabileceğiniz olağanüstü bir tasarıma sahiptir.

Ofis Evrakları veya Bilgisayar

Özel üretim çanta ile günlük ofis evraklarınızı veya bilgisayarınızı taşıyabilirsiniz. Tüm kullanım tipleri için güvenilirdir, eşyalarınızın muhafazası sırasında eşsiz bir stile sahip olmanızı da mümkün kılar.

Yumuşak ve Dayanıklı İç Doku

Hakiki dana derisi ile sonlandırılan çantanın tasarımı, iç dokusuyla da güven vermeyi başarır. Bilgisayar için yumuşak bir muhafaza alanı sağlayarak cihazın darbelere karşı korunaklı bir şekilde taşınmasına olanak verir.

Fermuarlı Dizayn ile Pratik Kullanım

Özel tasarım çanta, fermuarlı dizaynı sayesinde hızlı ve kolay şekilde kullanılabilir. İç panel dizaynına eklenen fermuarlı bölme, bilgisayar aksesuarları ve çeşitli eşyaların cihaza temas etmeden taşınmasını mümkün kılar.

Özellikler

  • Ürün Tipi: Laptop ve Evrak Çantası
  • Materyal: Gerçek Dana Derisi
  • Üretim: El Örmesi
  • İç Dokusu: Yumuşak ve Darbeye Dayanıklı
  • Fermuar: Var
  • Fermuarlı İç Bölme: Var
  • Ürün Boyutları (YxGxD): 24 x 36 x 2,5 cm
  • Ürün Boyutları (YxGxD): 9,4 x 13,3 x 1 inç
  • Uyumluluk: Laptop ile Bire Bir Ebat

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.