Classone BND202 Eko 15.6 inç Notebook El Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Dikkat Çekici Kırmızı Renkli Notebook Çantası

Kırmızı renkli olarak üretilen notebook çantası görüntüsüyle modern çizgilere sahiptir. Stilinizi tamamlayan hem fonksiyonel hem de şık bir üründür.

Kullanışlı Omuz Askısı

Omuz askısı sayesinde notebook taşırken rahat edersiniz. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda omuz askılarını çıkarabilirsiniz.

Özel Tasarım Kumaş Yüzey

Özel tasarım kumaş yüzeyi estetik görünmesinin yanında kullanışlı olmasını da sağlar. Çanta düz yüzeyi ve köşesinde yer alan logosuyla markanın kalitesini gösterir.

Şık ve Modern

Notebook el çantası sayesinde gittiğiniz her yere bilgisayarınızı götürebilirsiniz. Evde, okulda ve seyahatte yanınıza bulundurabileceğiniz şık ve modern bir ürün olarak ön plana çıkar.

Fermuarlı Yan Cep

Fermuarlı olarak tasarlanan ve yandan açılan ön cebi; evrak, kitap ve kalem gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz büyüklüktedir. Küçük eşyalarınızı ön cepte taşıyabilirsiniz.

Çift Tutma Kulbu ile Pratik Taşıma

Çift tutma kulbu ile bilgisayar ve tabletinizi taşırken elleriniz acımaz. Yumuşak tutma bölümleri pratik taşıma avantajı sunar.

Elektronik Cihazlarınız için Uygun Tasarım

Notebook çantası 15-15.9 inç elektronik cihazlarınızı taşıyabileceğiniz özel  ölçülere sahip olarak üretilir. Uyumlu olduğu cihazları güvenle taşımanıza imkan sunar.

Ergonomik Dizayn

Çanta içinde elektronik cihaz dışında özel eşyalarınızı koyabileceğiniz bir cep bulunduğu için ekstra bir çanta taşımanıza gerek kalmaz. Ergonomik dizaynıyla herkesin severek kullanmak isteyeceği bir üründür. Özellikle rengiyle farklı tasarımları kullanmayı tercih edenlerin ilk seçeneği olarak yer alır.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: 15-15.9 inç
  • Ayarlanabilir Omuz Askısı.
  • Çift bölümlü tutma kulbu.
  • Sağlam ve dayanıklı kumaş
  • Menşei: Türkiye

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CLASSONE BND202 EKO 15,6 NOTEBOOK EL ÇANTASI
Üretim Yeri
Türkiye
Çanta Tipi
LAPTOP ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
3
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
CLASSONE
Henüz yorum yok