HP 01993 15.6 inç Value Top Load Laptop Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Unisex Laptop Taşıma Çantası

HP Value Topload çanta, 15,6 inç büyüklüğe kadar olan dizüstü bilgisayarları taşımak için tasarlanmıştır. Şık bir profile ve zarif siyah unisex tasarıma sahip olup, hem erkekler hem de kadınlar için idealdir.

Yumuşak Dolgulu Bilgisayar Bölmesi

Çanta, cihazınızın güvenli bir şekilde taşınabileceği dolgulu bir cep ile donatılmıştır, aksesuarları, çevre birimleri ve kişisel eşyalarınızı saklamak ve taşımak için bol miktarda saklama alanı bulunur.

Ekstra Yan Cepler

Yanlardaki kullanışlı dikey cepler, çarpıcı renkli iç tasarımı gösterir ve her türlü aksesuarı saklamak için mükemmeldir. Bu gözlere kolay erişim sağlamak istediğiniz kişisel eşyalarınızı veya elektroniklerinizin küçük aksesuarlarını da yerleştirebilirsiniz. 

Taşıma Seçenekleri

HP laptop çantasının sağlam bir taşıma kulpu ve çıkarılabilir omuz askısı vardır. Böylece dilediğiniz gibi taşıyabilir ve bilgisayarınızı seyahatlere, işe veya okula rahatça götürebilirsiniz.

Dayanıklı ve Korumalı Tasarım

Günlük kullanım için dayanıklı malzemelerden yapılan çanta, hava koşullarına dayanıklı bir kumaştan tasarlanmıştır ve yanlarda, arkada ve ana bölmede dolgu içerir. Böylece bilgisayarınız taşıma esnasında zarar darbe ve çizilmelerden etkilenmeden muhafaza edilebilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
15.6 VALUE TOP LOAD
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok