Skullcandy Crusher Evo BT S6EVW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablosuz Bağlantı

Skullcandy Crusher Evo BT kablosuz kulak üstü kulaklık, Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde kablosuz bağlantı imkanı sunar. Tüm cihazlarla kolayca uyum sağlayarak sizi kablo kalabalığından kurtarır. İstediğiniz her yerde sizi üstün bir teknoloji ile buluşturarak sınırsız bir deneyim vadeder.

40 Saate Kadar Pil Ömrü ve Hızlı Şarj

Skullcandy Crusher Evo BT, uzun ömürlü pil kapasitesi ile 40 saate kadar kullanım olanağı tanır. Hızlı şarj olma özelliğiyle ise yalnızca 10 dakika şarj ederek 4 saat boyunca kullanabilirsiniz. Böylece nerede olursanız olun kesintisiz eğlencenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Ayarlanabilir Sensör Bas

Patentli sensör bas özelliğiyle, titreten bas gücünü hissetmenizi sağlar. Bu özelliğiyle müzik dinlerken ve film izlerken mükemmel ötesi bir ses kalitesi sunan Skullcandy Crusher Evo BT, sizi muhteşem bir deneyime davet eder.

Kişiselleştirilebilir Ses Deneyimi

Audiodo Personal Sound teknolojisiyle kişiselleştirilebilir ses deneyimini sizinle buluşturur. Skullcandy Crusher Evo BT kablosuz kulak üstü kulaklık, sesi her dinleyicinin işitme özelliğine ve kulak yapısına göre ayarlayarak hem kulak sağlığını korur hem de ideal ses kalitesini etkinleştirir.

Katlanabilir Özellikli ve Suya Dayanıklı Taşıma Çantası

Hem normal şekilde hem de düz olarak katlanabilen Skullcandy Crusher Evo BT, bu özelliğiyle konforlu bir taşıma imkanı sunar. Suya dayanıklı taşıma çantası ile güven verirken, gittiğiniz her yerde size eğlencenin kapılarını açar.

Skullcandy Uygulaması ile Uyumlu

Skullcandy Crusher Evo BT kablosuz kulak üstü kulaklık, Skullcandy uygulaması ile mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Bu uygulama sayesinde kulaklığı uygulama üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca “Asistan Etkinleştir” özelliğiyle yönetimi asistana bırakabilirsiniz.

Çağrı, İzleme ve Ses Kontrolü

Skullcandy Crusher Evo BT’nin üzerindeki kontrol paneliyle cihazınıza dokunmadan gelen çağrıları yönetebilir, izleme ve ses kontrolü gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde çalışmaya ya da eğlenceye ara vermeden sınırsız konforun keyfini yaşayabilirsiniz.

Şık Tasarım

Skullcandy Crusher Evo BT, üstün teknolojik özelliklerinin yanı sıra hayranlık yaratan tasarımıyla da herkesin beğenisini toplar. Şıklığı konforlu bir kullanım ile buluşturan kulaklık, 312 gram ağırlığıyla kulaklarınıza özgürlüğü vadeder.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0
  • Empedans: 32 Ohm
  • Ses Basınç Seviyesi: 95-100 dB
  • Frekans Yanıtı: 20Hz-20Khz
  • Ağırlık: 312 gr
  • Pil Ömrü: 40 Saat

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.