Skullcandy Crusher ANC S6CPW Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Bass ve Yüksek Ses Kalitesi

Scullcandy Crusher ANC Bluetooth kulak üstü kulaklık, “Sensory Bass”, kişisel ses ve aktif gürültü önleme özelliği sayesinde, daha kaliteli ve derin bir ses deneyimi sunar.

Daha Net Ses, Daha Az Gürültü

Çevrenizdeki sesler ne kadar gürültülü olursa olsun, Scullcandy Crusher Anc kulaklığın aktif gürültü önleme özelliği, sesi kristal netliğinde duyabilmeniz için dış gürültüyü ortadan kaldırır.

Tamamen Yeni Bir Müzik Deneyimi

Duyusal bas özelliği sayesinde, müziği sadece duymazsınız, hissedersiniz. Bu özelliği kolayca kendinize göre ayarlayarak eşsiz müzik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her Zaman Çevrim içi Kalın

Kablosuz Bluetooth teknolojisiyle en iyi ses deneyimini sunan kulaklık, size her yerde kullanım kolaylığı sağlar. Kablo kısıtlaması olmadan evde, ulaşım araçlarında, yolda kesintisiz müzik deneyimiyle her zaman çevrim içi kalabilirsiniz.

Uzun Süren Pil Ömrü

24 saate kadar süren pil ömrü ve hızlı şarj desteği sayesinde kesintisiz ses performansı sergiler. 10 dakikalık hızlı şarj desteği sayesinde, 4 saate varan müzik dinleme süresine ulaşır.

Kişisel İşitmenize Göre Ses Ayarlama Özelliği

Scullcandy uygulamasını indirerek gerçek zamanlı bir ses testi yapabilir, işitme duyunuza göre kişisel ses profili oluşturabilirsiniz. Böylelikle müzikte hiç duymadığınız sesleri ve katmanları duyarsınız.

Yüksek Kullanıcı Deneyimi

Scullcandy Crusher Anc kulaklık, kusursuz şekilde derin bir ses deneyimi sunarken, ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı da oldukça kolaydır.

Scullcandy Crusher Anc kulaklık, kusursuz şekilde derin bir ses deneyimi sunarken, ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı da oldukça kolaydır.

Scullcandy Crusher ANC kulaklık, dayanıklı seyahat çantası ve katlanabilir özelliği sayesinde kullanıcılarından tam puan alır. Sadece 308 gram ağırlığındaki model, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Scullcandy
  • Model: Crusher ANC S6CPW
  • Bağlantı Türü: Kablosuz
  • Bluetooth Versiyonu: 5.0
  • Aktif Gürültü Önleme: Var
  • Şarj tipi: USB
  • Gelen Arama ve Müzik Kontrol: Var
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Uyumluluk: Android ve iOS
  • Frekans Aralığı: 20 Hz-20 KHz 

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.