Buff BF12 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kulaklık ve Hoparlör Bir Arada

Kulaklık modunun yanında ürün hoparlör amaçlı kullanılabilir. Cihaz içe doğru çevrilince kulaklık, dışa doğru çevrilince hoparlör olarak işlev görür. Böylece müzik keyfini arzu ettiğiniz yere taşıyabilir arzu ettiğiniz zamanda hem kendi başınıza hem de dostlarınızla çıkarabilirsiniz.

Güçlü Ses Performansı

Yüksek kaliteli ses performansına sahip cihaz ile müzik şölenini yaşayabilirsiniz. Premium ses kalitesi veren ürünün güçlü ses performansıyla müziğin ritmi her an yanınızda olur. Güçlü bas kalitesine sahip Buff kulaklığı dinlerken etkileyici bir ses çıkışı alırsınız.

Telefon Çağrısı Özelliği

Telefondan uzaktayken bile çağrılara cevap verebilirsiniz. Kulaklığın üstündeki tuşlarla çağrıları yanıtlayabilirsiniz ve sonlandırabilirsiniz.

NFC Ve Bluetooth Teknolojisi

NFC ve Bluetooth teknolojisiyle kulaklık kablosu ile sınırlanmadan müzik kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz.

Micro SD İle Kullanım

Cihaz, hafıza kartı olarak Mp3 formatında müzikler yüklenmiş bir Micro SD kart ile kullanılabilir. Müzik dolu bir Micro SD kart ile şarkıların keyfini premium ses kalitesiyle çıkarabilirsiniz.

Katlanabilir Tasarımıyla Kolay Taşınabilme Özelliği

Cihazı bir noktadan başka bir noktaya kolaylıkla taşıyabilmeniz için ürün katlanabilir olarak tasarlanmıştır. Katlanabilir tasarımıyla ve paslanmaz özelliğe sahip çelik sürgüyle cihazın ayarlanabilmesi oldukça kolaydır. Aynı zamanda bu özellik sayesinde cihaz dayanıklılığa sahiptir.

Muhteşem Konfor

Köpükten üretilmiş kısımlar başınıza ve kulaklarınıza baskıyı azaltır. Cihaz bu sayede oldukça konforlu bir kullanım imkânı sunar.

Uzun Süren Pil Ömrü

Kulaklık modundayken cihazın şarjı 8 saate kadar kullanılabilir. Bunun yanında hoparlör modu devredeyken 3.5 saate kadar pil ömrü mevcuttur. Cihazın şarjı tam olarak 2 saat gibi kısa sürede dolabilir.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth Özelliği
  • Batarya Gücü: 400 mA
  • Batarya Tipi: Lityum -polimer şarj edilebilen batarya
  • Şarj Etme Süresi: 2 saat

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.