Buff BF12 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kulaklık ve Hoparlör Bir Arada

Kulaklık modunun yanında ürün hoparlör amaçlı kullanılabilir. Cihaz içe doğru çevrilince kulaklık, dışa doğru çevrilince hoparlör olarak işlev görür. Böylece müzik keyfini arzu ettiğiniz yere taşıyabilir arzu ettiğiniz zamanda hem kendi başınıza hem de dostlarınızla çıkarabilirsiniz.

Güçlü Ses Performansı

Yüksek kaliteli ses performansına sahip cihaz ile müzik şölenini yaşayabilirsiniz. Premium ses kalitesi veren ürünün güçlü ses performansıyla müziğin ritmi her an yanınızda olur. Güçlü bas kalitesine sahip Buff kulaklığı dinlerken etkileyici bir ses çıkışı alırsınız.

Telefon Çağrısı Özelliği

Telefondan uzaktayken bile çağrılara cevap verebilirsiniz. Kulaklığın üstündeki tuşlarla çağrıları yanıtlayabilirsiniz ve sonlandırabilirsiniz.

NFC Ve Bluetooth Teknolojisi

NFC ve Bluetooth teknolojisiyle kulaklık kablosu ile sınırlanmadan müzik kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz.

Micro SD İle Kullanım

Cihaz, hafıza kartı olarak Mp3 formatında müzikler yüklenmiş bir Micro SD kart ile kullanılabilir. Müzik dolu bir Micro SD kart ile şarkıların keyfini premium ses kalitesiyle çıkarabilirsiniz.

Katlanabilir Tasarımıyla Kolay Taşınabilme Özelliği

Cihazı bir noktadan başka bir noktaya kolaylıkla taşıyabilmeniz için ürün katlanabilir olarak tasarlanmıştır. Katlanabilir tasarımıyla ve paslanmaz özelliğe sahip çelik sürgüyle cihazın ayarlanabilmesi oldukça kolaydır. Aynı zamanda bu özellik sayesinde cihaz dayanıklılığa sahiptir.

Muhteşem Konfor

Köpükten üretilmiş kısımlar başınıza ve kulaklarınıza baskıyı azaltır. Cihaz bu sayede oldukça konforlu bir kullanım imkânı sunar.

Uzun Süren Pil Ömrü

Kulaklık modundayken cihazın şarjı 8 saate kadar kullanılabilir. Bunun yanında hoparlör modu devredeyken 3.5 saate kadar pil ömrü mevcuttur. Cihazın şarjı tam olarak 2 saat gibi kısa sürede dolabilir.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth Özelliği
  • Batarya Gücü: 400 mA
  • Batarya Tipi: Lityum -polimer şarj edilebilen batarya
  • Şarj Etme Süresi: 2 saat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BF12 BLUETOOTH KULAK ÜSTÜ KULAKLIK
Üretim Yeri
Güney Kore
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Mikrofon
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BUFF
Henüz yorum yok