Asus ZenDrive-V1M SDRW-08V1M-U Harici İnce DVD Yazıcı, M-Disc, USB Type-C destekli Yerleşik Kablolu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Tasarım

Kesilmiş kristal tasarımı ve depolama bir arada ASUS ZenDrive V1M, modern ve ince tasarımının içerisine işlevselliği ve güvenilirliği ekliyor. Köşe koruması, 24 cm’lik bağlantı kablosunu barındırıyor, böylece kabloyu unutmak veya kaybetmek konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor. Akıllı ve şık özelliklerle donatılan ile ZenDrive V1M her yere götürebileceğiniz vazgeçilmez bir yardımcıdır.

Her Yerde Oynatın, Her Yerde Üretin

CD ve DVD’lerden ses veya multimedya oynatmanın, disk yazmanın ve yazılım yüklemenin tadını şık ve tamamen yeni olan harici DVD sürücüsü ve yazıcısı ASUS ZenDrive V1M ile çıkarın. Gösterişli tasarımı ve kablo depolamaya sahip USB-C kablosu ile ZenDrive V1M yeni nesil ultra ince dizüstü bilgisayarları -ofiste veya seyahat sırasında- tamamlayacak harika bir cihazdır.

Yeni Nesil Dizüstü Bilgisayarlar için Harika Bir Yardımcı

ASUS ZenDrive V1M hem Windows hem de macOS işletim sistemlerini destekliyor. ZenDrive V1M sahip olduğu USB-C kablo ile modern dizüstü bilgisayarlara doğrudan bağlanabiliyor ve anında multimedya oynatımı veya yedekleme için sürekli hazır oluyor.

Değerli Fotoğraf, Video veya Verilerinizi Nesiller Boyu Saklayın

ASUS ZenDrive V1M, aile fotoğraflarından videolara kadar tüm dijital anılarınızı saklamak için arşiv kalitesinde bir depolama çözümü olan M-DISC’i destekliyor. M-DISC yazma teknolojisi, kayıtlı verileri zorlu koşullara dayanabilen patentli sağlam bir katmana yazıyor, böylece anılarınızı ve önemli verilerinizi 1,000 yıla kadar saklayabilmenizi sağlıyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ZENDRİVE-V1M SDRW-08V1M-U HARİCİ İNCE DVD YAZICI, TYPE-C DESTEKLİ KABLOLU
Üretim Yeri
ÇİN
Ürün Tipi
EV
Materyal
YOK
Özellik
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ASUS
Henüz yorum yok