Altus AL 1128 Soğuk Su Sebili

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Boy Su Pınarı

Geniş tank kapasitesi ile tam boy su pınarı olan Altus AL 1128, sıcak yaz günlerinde soğuk suya ulaşmanın kolay yoludur. Vücudunuzun ihtiyacı olan suyu lezzetli ve hijyenik şekilde sebilden alabilirsiniz.

Depolama için Soğuk Su Tankı

Altus AL 1128 soğuk su sebili, damacanadan gelen suyun bir kısmını bünyesinde bulundurur. 3.2 L tank kapasitesine sahip olan model, soğutucu özelliği ile serinlemenin adresi olur.

Hızlı ve Etkili Performans

Altus AL 1128 su sebili, saatte 2 L suyu soğutma kapasitesine sahiptir. Sürekli olarak su alınıyor olsa dahi hızlı soğutma sistemi sayesinde performanstan ödün vermez.

Buz Gibi Su İçin

Bazı insanlar sadece yaz aylarında bazıları ise her mevsim soğuk su içer. Suyun sıcaklık derecesine göre lezzeti de değişir. Buz gibi lezzetli su içmek için 5-10 C arası soğutma yapabilen Altus sebili kullanabilirsiniz.

İşlevsel Bardaklık

AL 1128 sebil modelinde bardağı yerleştirmek için özel bir alan bulunur. Bardaklık aparatı sayesinde temiz suya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Soğuk ve oda sıcaklığında su alabilmeniz için iki adet musluğu bulunur.

Farklı Damacanalara Uygun

Kullandığınız markanın damacana kapağı paketlenmiş halde olsa dahi bakteri ve mikrop barındırıyor olabilir. Damacananın kendinde bulunan kirli kapak yerine, Altus sebil modelinde bulunan adaptörü kullanabilirsiniz. Her çeşit damacanaya uyum sağlar ve yıkanarak tekrar kullanabilir. Kirli kapaklar yerine kullanılan işlevsel bir parçadır.

Ev ve Ofisler için İdeal

Her daim soğuk su içmek ya da limonata gibi içecekler hazırlamak istiyorsanız Altus AL 1128 sebili kullanabilirsiniz. Ev ve ofise kurulduğunda birden fazla insana hizmet eden model, tek başına ayakta durabilen şık tasarıma sahiptir.

Kolay ve Pratik Kullanım

Damacanadan su pompalamak zor geliyorsa su sebili tam ihtiyaç duyduğunuz üründür. Tankı ile sürekli soğuk suya ulaşımınızı sağlayan Altus’un modeli bas-bırak düğmesi ile kolay kullanılır. Yumuşak bardaklarda düğmeye parmak ile destek verebilir, sert bardaklarda hiç dokunmadan gövde ile ittirerek suyun akmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL 1128
  • Tür: Soğuk su sebili
  • Tank: 3.2 L
  • Soğutma Hızı: Saatte 2.0 L
  • Soğutma Derecesi: 5-10 C
  • Özellikler: Bardaklık aparatı, bas-bırak düğme, adaptör damacana kapağı, çift musluk (soğuk, oda sıcaklığı)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.