Arçelik MD 891 I 0 L Ankastre Mikrodalga Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bir Saatlik Isıtma ve Pişirme Fonksiyonu

Arçelik MD 891 I 20 lt ankastre mikrodalga fırın, maksimum 60 dakika zamanlama süresine sahiptir. Isıtmanın yanı sıra pişirmeye de olanak tanıyan fonksiyon, kullanıcının tercih ettiği yiyeceği kısa sürede pişirir.

Beş Farklı Güç Kademesi

Arçelik MD 891 model mikrodalga, farklı güç kademeleriyle yiyeceklere uygun bir pişirme sağlar. Beş farklı güç kademesi, hızlı ve en uygun ısıtma performansını yakalar.

20 Litrelik Geniş Mikrodalga Hacmi

Arçelik MD 891 I modelinin 20 litrelik geniş hacmi, kalabalık evler için pratik çözümler sunar. İç hacminin büyük bir kısmını işlevsel olarak kullanan mikrodalga fırın, birbirinden lezzetli yemeklerin hazırlanmasına yardımcı olur.

Otomatik Pişirme Fonksiyonu ile Pratik Pişirme

Arçelik MD 891 I 20 lt mikrodalga fırın, otomatik pişirme fonksiyonu ile yiyeceğe en uygun ısıyı otomatik olarak bulur. Dijital ekran ve manuel düğmeler ile uygun fonksiyon seçildiği takdirde Arçelik mikrodalga fırın, yiyeceği o yiyecek türüne uygun bir şekilde pişirir.

Otomatik Buz Çözme Gücü

Buz çözme özelliğine de sahip MD 891 i modeli, donmuş yiyecekleri hızlı bir şekilde çözer. Özelliğin aktif olduğu sırada buz çözme gücünü otomatik şekilde ayarlayan mikrodalga, buzluktan çıkarılan gıdaları hızlı bir şekilde tüketime hazır hale getirir.

Fırın İçi Aydınlatma Fonksiyonu

Arçelik MD 891 mikrodalga, fırın içi aydınlatma özelliği ile kullanıcıların işlemi takip etmesine olanak tanır. Mikrodalga çalışmaya başladığında otomatik yanan ışık, güvenli bir kullanım sağlar.

Çocuk Kilidi ile Maksimum Güvenlik

Çocuk kilidi bulunan Arçelik MD 891 I ankastre mikrodalga, bu kilit ayarlıyken çalışmaz böylece beklenmedik kazaların önüne geçilir. Çocuk kilidi fonksiyonunun aktif olup olmadığı mikrodalga fırın üzerinde yer alan ekran üzerinden takip edilebilir.

İnoks Zarafeti ile Modern Mutfaklar

Arçelik MD 891 model ankastre mikrodalga, inoks rengi ve modern görünümü ile tüm mutfak dekorasyonuna sade ve zevkli bir görünüm kazandırır.

Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Ankastre

 • Hacim: 20 lt
 • Ağırlık: 11,4 kg
 • Mikrodalga Güç: 800 watt
 • Kontrol Paneli: Dijital
 • Otomatik Pişirme Fonksiyon Sayısı: 9
 • Güç Kademesi: 5
 • Döner Tabla: Var
 • Zamanlayıcı: Var
 • İç Aydınlatma: Var
 • Çocuk Kilidi: Var
 • Buz Çözme Fonksiyonu: Var
 • Y X D X G: 27.8 X 36.5 X 45.8 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.