Sepet 0

Profilo Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1461 Ürün)
Sırala
Temizle

Üstün Teknolojik Özelliklere Sahip Profilo Kurutma Makinesi Modelleri

Profilo kurutma makinesi,üstün teknolojik özellikleriyle çamaşır kurutma işini zahmetsizce,hızlı ve sessiz şekilde tamamlamanızı sağlar. Fonksiyonel yapısıyla etkili bir kullanım sunar. Farklı kumaş yapıları için uygun kurutma özelliklerine sahiptir. Çamaşır makinelerinde yıkanan her kıyafet için etkili bir kurutma imkanı vadeder. Yüksek düzeyde enerji standardı ile etkili bir enerji tasarrufu sağlar. Farkı model ve tasarım çeşitliliğine sahiptir. Hemen her türden alan için uygun boyutlarda modellerle geniş yelpazeli seçeneklere ev sahipliği yapan Profilo çamaşır kurutma makinesi modelleri,yaşamınızı önemli ölçüde kolaylaştıracaktır. Kapasite bakımından farklı taleplere cevap verebilecek modeller bulunur.

Profilo kurutma makinesi 7,8 ve 9 kg gibi farklı kapasitelere ev sahipliği yapan modeller arasında tercihte bulunarak ihtiyaçlarınız tam anlamıyla karşılayabilirsiniz. Ayrıca Profilo kurutma makinesi,kırışık azaltma opsiyonu gibi özelliklere de sahiptir. Bu özellik sayesinde çamaşırlarda herhangi bir iz ya da kırışıklık oluşmaz.

Giysi Türüne Uygun Özel Programlı Profilo Kurutma Makineleri

Profilo kurutma makinesi,giysi türüne göre ayarlanabilen özelliklere sahiptir. Yüksek performansla çalışan Profilo kurutma makineleri,ek fonksiyonlara da sahiptir. Ayrıca uzaktan dijital uygulama aracılığıyla kontrol edilebilen modeller de mevcuttur. Hayatı kolaylaştıran bu modellerin özel bir uygulama ile dışarıdan yönetilmesi ve ihtiyaç anında kıyafetlerin hızla kurutulması mümkündür. Ayrıca Profilo kurutma makinelerinin tamamında LCD ekran bulunur. LCD ekran üzerinden kolaylıkla makinenin çalışma sürecini takip edebilirsiniz. Beyaz ve gri renk seçenekleriyle sunulan Profilo kurutma makinesi modellerinin tamamı A++enerji standardına sahiptir. Dolayısıyla Profilo gri kurutma makinesi,yüksek performansta enerji tasarrufu sağlar.

Yüksek Hacim Kapasiteli Profilo Kurutma Makineleri

Profilo kurutma makinesi modelleri,hacim kapasitelerine göre farklılık gösterir. 7,8 ve 9 kg gibi standart kapasitelerin Profilo kurutma makinesi 10 kg modeli de mevcuttur. Hacim kapasitesi arttıkça tek bir kurutma programı boyunca makinede daha fazla kıyafetin kurutulması mümkün hale gelir. Aynı zamanda hacim kapasitesi fiyat açısından da önemlidir. Profilo kurutma makinesi 9 kg fiyatları,7 ve 8 kg hacme sahip olan modellere göre bir miktar daha yüksektir.

Standart kurutma makinelerinin yanı sıra Profilo ayrıcalıklarıyla kurutmalı çamaşır makinesi modellerine de sahip olabilirsiniz.Kurutmalı çamaşır makineleri,yıkama ve kurutma fonksiyonuna tek bir üründe sahip olan makinelerdir. Özellikle yer ve alan tasarrufu açısından avantaj sağlar. Birden fazla makinenin uygun alanlara konumlandırılmasına gerek olmaz. Tek bir makine aracılığıyla kıyafetlerinizi yıkayabilir ve daha sonra kurutma özelliğinden faydalanarak kırışıksız bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kusursuz Kıyafetler İçin Kırışık Azaltma Özellikli Profilo Kurutma Makineleri

Profilo kurutma makinesi modelleri,birçok teknolojik özelliğe sahiptir. Enerji tasarrufu açısından yüksek standartta çözümler sunar. Kapasite bakımından farklı özelliklerle her türden kullanım talebine cevap verebilir. Tüm bunların yanı sıra Profilo kurutma makineleri,kırışık azaltma özelliğine de sahiptir. Kırışık azaltma özelliği,çamaşırlarınızın kurutulurken çok daha az kırışıklığa sahip olmasını sağlar. Böylelikle hızla çamaşırlarınızı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Profilo kurutma makinelerinde;

 • İç Aydınlatma
 • AutoDry
 • Iron Assist
 • LED Gösterge
 • Kendi Kendini Temizleyen Kondenser
 • Filtre Göstergesi
 • Yeniden Yükleme Fonksiyonu
 • Nem Sensörü
 • Sessiz Cihaz

gibi ek özellikler de bulunur. Tüm bu ek özellikler,ürünün modeline göre farklılık gösterir. Özellikle filtre göstergesi gibi fonksiyonlar,makinenin sağlıklı bir şekilde çalıştığından emin olmanız açısından önem arz eder. Tüm Profilo kurutma makinelerinde LED ekran mevcuttur. Bu ekran yardımıyla kurutma makinesini yönetebilir ya da ek göstergelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Comfort Lock ve Çocuk Kilidi Özellikleri İle Güvenli Profilo Kurutma Makineleri

Profilo kurutma makinesi modelleri,“Comfort Lock” ve “Çocuk Kilidi” özelliklerine de sahiptir. Çocuk kilidi özelliği,istenmeyen durumların ortaya çıkmasını önler. Bu özellik,ürün üzerinde yer alan tuş fonksiyonlarının aktifliğinin kaldırılmasını sağlar. Böylelikle çocuklar kurutma makinesi üzerinde yer alan tuşlara bassa bile herhangi bir fonksiyonel değişim yaşanmaz. Comfor Lock özelliği sayesinde kurutma makinesinin efektif şekilde kullanılması da mümkündür.

Bununla birlikte Profilo kurutma makineleri oldukça sessiz özelliktedir. Üst düzey yalıtım sayesinde sesi dışarı aktarmaz. Oldukça dayanıklı yapıdadır. Uzun yıllar verimli kullanım için uygundur. Geniş yelpazeli model ve kapasite çeşitliliği sayesinde her türden beklentiye hitap eder. Aynı zamanda bütçenize uygun şekilde Profilo kurutma makinesi modelleri arasından tercihte bulunmanız da mümkündür. Profilo çamaşır kurutma makinesi fiyatları,yüksek düzeyde teknolojik özelliklere oldukça düşük maliyetler ve cazip fiyat avantajlarıyla ulaşmanızı sağlayacaktır.

Yüksek Enerji Verimliliği ile Bütçe Dostu Profilo Kurutma Makineleri

Profilo kurutma makinesi modellerinin tamamı A++standardında enerji tasarrufu vadeder.Beyaz eşyalararasında enerji standartları açısından A++en verimli olanlardandır. Dolayısıyla Profilo kurutma makineleri,oldukça yüksek standartta enerji tasarrufu ile elektrik tüketimini de minimuma indirir. Profilo çamaşır kurutma makineleri fiyat dışında birçok açıdan da önemli avantajlar sunar. Çok büyük oranda banyolarda kullanım için üretilen bu makineler,arzu edilmesi halinde yaşam alanının farklı bölümlerine de konumlandırılabilir.

Bu noktada ihtiyaçlarınıza ve makineyi konumlandıracağınız alanın büyüklüğüne göre farklı boyutlardaki modeller arasında tercihte bulunmanız mümkündür. Hemen her türden kullanım talebine cevap verebilecek farklı büyüklüklerde modellere ev sahipliği yapan Profilo,kısıtlı alana sahip olanlar için uygun modeller sunar. Profilo kurutma makinesi fiyatları,aynı zamanda modelin sahip olduğu ek özelliklere göre de farklılık gösterebilir. Üstün teknolojilere ev sahipliği yapan Profilo kurutma makineleri,modellere göre farklı özelliklere sahiptir.

Profilo Kurutma Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Profilo kurutma makinesi alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Kurutma makineleri temel olarak iki farklı sınıfa ayrılır. Yoğuşmalı ve bacalı modeller şeklinde kategorize edilen kurutma makineleri,farklı özellikleri bünyesinde barındırabilir. Bununla birlikteçamaşır kurutma makinesi çeşitleri,hacimlerine göre de farklılık gösterir. Profilo buharlı kurutma makinesi,buhar özelliği ile kurutma sağlarken standart modeller,kırışıksız kurutma yapma özelliğine sahiptir. Profilo marka çamaşır kurutma makinesi satın alırken dikkat etmeniz gerekenler genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Satın alacağınız kurutma makinesinin boyut bakımından uygunluğundan emin olmalısınız.
 • Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek seçenekleri değerlendirmelisiniz.
 • Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi ürünün enerji sınıfını öğrenmelisiniz.
 • Modelin sahip olduğu ek teknolojik özellikleri incelemelisiniz.
 • Havalandırma sistemi ve programları değerlendirmelisiniz.

Tüm bunların yanı sıra Profilo kurutma makinesi satın alırken ihtiyaçlarınıza maksimum düzeyde verimlilikle cevap verebilecek modelleri tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Ayrıca Profilo çamaşır kurutma makinesi fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmeli ve bütçenize uygun olan seçenekleri değerlendirmelisiniz.

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Profilo Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla tüm beyaz eşya çeşitlerine olduğu gibi Profilo kurutma makinelerine de güvenle sahip olabilirsiniz. Güvenilir satıcılar,güvenli ödeme yöntemleri,alternatifleri değerlendirebilme kolaylığı,geniş yelpazeli seçenekler,ihtiyaçlarınıza özel çözümlerden Turkcell avantajıyla faydalanabilirsiniz. Ayrıca Profilo marka çamaşır kurutma makinesi modellerini inceleyebilir ve Turkcell avantajlarını keşfedebilirsiniz. Dikkat çeken tasarımlarıyla Profilo kurutma makineleri Turkcell Pasaj’da!

Daha Fazla

​​