Altus AL 575 GTD Ocaklı Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Ocak ve Fırını Bir Arada Sunan Tasarım

4 pişirme gözüne sahip olan doğalgazlı ocak ile elektroturbo fırını bir arada sunan bu avantajlı tasarım sayesinde iki ürüne aynı anda sahip olursunuz. Çok yönlü tasarımı sayesinde her türlü yiyeceği hazırlama avantajı sunan Altus AL 575 GTD, her iki modülü ile güvenli bir kullanım sunar.

Çok Seçenekli Pişirme Fonksiyonları

6 farklı ısı ayarı bulunan ve bu sayede yiyecekleri tam olarak ihtiyaç duydukları ısıda pişiren Altus AL 575 GTD fırın hem enerji hem de zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Böylece mutfakta geçirdiğiniz zamanı kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Pişirme Performansı

A sınıfı enerji tüketimi ile dikkat çeken Altus AL 575 GTD fırın, hangi ısı seviyesinde çalışırsa çalışsın benzerlerine kıyasla daha az enerji tüketerek bütçe dostu bir kullanım sunar.

Her Yemeğe Uygun Aksesuarlar

Ocak bölümünde b1 adet cezve taşıyıcı aparat bulunan Altus AL 575 GTD, fırın kısmında ise 1 adet ızgara, 1 adet derin tepsi ve 1 adet standart tepsi ile sulu yemekten ızgaraya, börekten tatlıya hemen her türlü yiyeceği pişirmenize olanak tanır.

Güveni Kullanım Sağlayan Ocak Tasarımı

Gaz kaçağı, rüzgar ve yemek taşması gibi durumlarda ocak gözlerine ulaşan gazı otomatik olarak kesen Altus AL 575 GTD fırının ocak bölümü, eşit ısı dağılımını sağlayan ızgara tasarımı, leke tutmaz yüzey kaplaması ve ısınmayan ayar düğmeleri ile güvenli ve konforlu bir kullanım sağlar.

Hijyenik Kullanım Sağlayan Çıkarılabilir İç Kapak

Çift camlı kapak tasarımı ile fark yaratan Altus AL 575 GTD fırının iç kapak camı, tamamen çıkarılabilir özelliktedir. Oldukça pratik bir şekilde çıkarılabilen bu cam sayesinde hijyenik bir kullanım sunar.

Konforlu Kullanım Sunan LED Ekranlı Kontrol Paneli

Fırının ısısını ve çalışma süresini takip edebileceğiniz LED ekrana sahip olan Altus AL 575 GTD fırın ayrıca ısı ayarı, alt/üst seçimi, turbo mod ve saat ayarı gibi seçenekler sunan 6 adet ayar kadranına sahiptir.

Kolay Buharlı Temizleme Fonksiyonu

Kolay buharlı temizleme fonksiyonu sayesinde fırın bölümündeki yağlar ve yiyecek parçaları zahmetsizce temizlenebilir. Bu sayede fırınınızı uzun yıllar boyunca ilk günkü kadar temiz kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Solo
  • Hacim: 65 Lt
  • Fonksiyon Sayısı: 6
  • Kapak sayısı: 1
  • Ocak Tipi: Doğalgazlı
  • Ocak Göz Sayısı: 4
  • Hızlı Ön Isıtma (Booster): Var
  • Ekran Kilidi: Var

Henüz yorum yok