Profilo FRTA122B Ankastre Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kusursuz Bir Fırın Deneyimi

Profilo’nun yıllardır değişmeyen kalite anlayışı ile dizayn edilen FRTA122B fırın modeli, ankastre dizaynı ve teknik donanımı ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Üst düzey performans göstererek ısıtma ve pişirme gibi mutfağa dair birçok işlemi yapabilmenizi kolaylaştırır. Bu sayede mutfakta geçirdiğiniz vakti azaltır ve çok daha keyifli hale getirir. Dayanıklıdır ve uzun ömürlü bir deneyim yaşatır.

Ergonomik ve Zarif Tasarım Anlayışı

Cihazın ön yüzeyinde bir adet dijital ekran ve iki adet ergonomik düğme dikkat çeker. Bu düğmeleri kullanarak zaman ve sıcaklığa dair tüm ayarlamaları yapmanız mümkündür. Ayrıca ısıtma ya da pişirme işlemini başlattıktan sonra ekran üzerinden dakika bilgisini tek bir bakışta öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte işlem sırasında zaman ayarını ya da ısı seviyesini değiştirebilirsiniz.

Üst Düzey Pişirme Performansı

Profilo markasının bu ankastre fırın modelinde son derece güçlü bir motor yer alır. Dolayısıyla ürünün maksimum düzeyde performans göstermesine yardımcı olur. 50 dereceden 275 dereceye kadar farklı ısı seviyelerinden en uygun olanını seçtikten sonra oldukça kısa bir süre içinde belirlenen sıcaklığa ulaşır. Üstelik ısıyı eşit miktarda yayar ve tariflerinizin dengeli bir şekilde pişmesini sağlar.

Birbirinden Lezzetli Tariflerin Mimarı

FRTA122B ankastre fırın modelinde 66 litrelik bir iç hacim söz konusudur. Bu sayede kullanıcılarına oldukça geniş bir alandan yararlanma imkanı sunar. İçerisine oldukça rahat bir şekilde borcam, kalıp ve tepsileri yerleştirebilirsiniz. Özellikle de hindi gibi yüksekliği fazla olan gıdaları zahmetsiz bir şekilde yerleştirebilir ve tam kıvamında pişmesini sağlayabilirsiniz.

Farklı Isı Seviyeleri ile Pratik Bir Kullanım

Profilo'nun kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerinden biri olan FRTA122B'de 50 dereceden 275 dereceye kadar sıcaklık seviyeleri mevcuttur. Fırınınızda hazırlamak istediğiniz tarifler için gerekli sıcaklığı ve pişirme süresini düğmeler yardımıyla pratik bir şekilde ayarlamanız mümkündür. Yalnızca pişirme için değil, buz çözme ve ısıtma işlemleri için de kullanabilmenizi sağlar.

Tek Seferde Birden Fazla Tarif Pişirme Rahatlığı

Üründeki geniş iç hacim, konforlu bir alan sağlar. Bu sayede aynı anda birden fazla tarif hazırlamanız da mümkün hale gelir. Cihazda yer alan 3D sıcak hava özelliği de fırının içerisindeki sıcaklığın her bir alana eşit şekilde ulaşmasına imkan sunar. Böylelikle bir tarafın pişip diğer tarafın pişmemesi gibi problemler meydana gelmez ve tam lezzetinde sonuçlar elde edersiniz.

6 Farklı Pişirme Programı Alternatifi

Fonksiyonel detayları ile kullanıcıların vazgeçilmezlerinden biri haline gelen bu üründe 6 farklı pişirme programı yer alır. Turbo, alt/üst ısıtma, hava dolaşımlı ızgara, çözme, hassas sıcak hava, küçük/büyük yüzeyli ızgara seçenekleri arasından hazırlamak istediğiniz tarif için gerekli alternatifi aktive edebilirsiniz. Bu sayede tatlı, hamur işi ve ana yemekleri rahatlıkla pişirebilirsiniz.

Dayanıklı ve Kaliteli Dizayn

Profilo'nun bu cihazı, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi son derece kaliteli ve aynı zamanda da sağlam malzemeler kullanılarak üretilir. Bu nedenle oldukça dayanıklı bir tasarıma sahiptir. İç ve dış yüzeyinde kolay kolay deformasyon meydana gelmez ve motorunun performansında da herhangi bir değişiklik gözlenmez. Dolayısıyla uzun ömürlü bir deneyim yaşatır.

Teknik Özellikler

  • İç Hacim: 66 lt
  • Fanlı Kullanımda Tek Çevrimdeki Güç Tüketimi: 0.79 kWh
  • Sıcaklık Aralığı: 50-275°
  • Ekran: LED
  • Toplam Elektrik Kullanım Değer: 3.3 kWh
  • Enerji Verimlilik Derecesi: A
  • Gövde Sayısı: 1
  • Isı Kaynağı: Elektrik
  • Çocuk Emniyet Tuşu: Mevcut

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO FRTA122B ANKASTRE FIRIN
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
0.98 KWH
Hacim (lt)
66 LT
Kullanılabilir Hacim
66
Program Sayısı
6
Fırın Genişliği
59.4 CM
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
0.98 KWH
Ürün Tipi
ANKASTRE
Marka
PROFİLO
Desi
64
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok