Sepet 0

Profilo Fırınlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Temizle

Mutfakta Yaratıcılığınızı Konuşturacağınız Profilo Fırın Modelleri

Profilo fırın,her evin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikleriyle kullanım kolaylığı sunan ve çok özel lezzetlerin hazırlanmasını sağlayan beyaz eşyaürünleridir. Profilo imzasını taşıyan fırınların tamamı,çağdaş bir anlayışla tasarlanmıştır. Bu sayede günün koşullarına uygun bir kullanım sunar. Farklı pişirme programlarının yer aldığı ankastre ve solo fırın modelleri,mutfakların tarzına uygun detaylara sahiptir. Mutfak alanlarının çok daha modern ve incelikli görünmesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle birçok lezzetin hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Turkcell Pasaj avantajıyla sizlere sunulan Profilo fırın modelleri ve ürün özelliklerini inceleyebilir,işlevsel ürünlere güvenli ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz.

Çocuk Kilidi ve Isınmayan Ön Cam Özelliği ile Güvenli Profilo Fırınlar

Profilo solo fırın,mini ve ankastre fırınların tamamı;çocuk kilidi ve ısınmayan ön cam özelliği ile güvenli bir kullanım sunar. Çocuk kilidi,çocukların özellikle fırın çalışırken fırının kapağını açmasını engeller. Çoğunlukla plastik malzeme kullanılarak tasarlanan çocuk kilidi,aynı zamanda yetişkinler için de son derece ideal bir aparattır. Çünkü yanlışlıkla fırın çalışırken kapısı açılabilir. Bu durum,ev kazalarına neden olabilir.

Profilo fırınların güvenli kullanımını sağlayan bir diğer özellik ise ısınmayan ön camdır. Fırın yüksek sıcaklıklarda çalışsa bile ön cam ısınmaz. Bu durum,ön cama yanlışlıkla dokunulduğunda sıcaklık hissedilmesini engeller. Hem çocuk kilidi hem ısınmayan ön cam özelliğine bir arada sahip olan Profilo fırın modelleri,çocuklu aileler için son derece ideal ürünlerdir.

A Sınıfı Enerji ile Bütçe Dostu Kullanım İmkânı Sunan Profilo Fırınlar

A sınıfı enerji,Profilo fırın modellerinin birçoğunda yer alır. Temel olarak A sınıfı enerji,en yüksek verimliliğe sahip enerji sınıfını ifade eder. Bu etikete sahip Profilo fırınların enerji verimlilik endeksleri 41’e eşittir ya da 41’in altında yer alır. A sınıfı enerji Profilo fırınların en dikkat çeken özelliği,enerjinin tasarruflu kullanılmasını sağlamasıdır. Aynı zamanda çevre dostu bir kullanım sunar. Profilo mini fırın,Profilo fırın ankastre modelleri başta olmak üzere Profilo imzasını taşıyan çeşitli fırın modelleri,A sınıfı enerji kapsamında yer alır.

Çıtır Yemekler Pişirmek İsteyenlere Turbo Pişirme Özellikli Profilo Fırınlar

Turbo pişirme özellikli Profilo fırınlar,fan ve arka ısıtıcıya sahiptir. Fırının arka duvarında yer alan fan,eşit ısı dağılımı sunar. Böylelikle fırına,aynı anda birden fazla tepsi yerleştirilebilir. Birbirinden farklı lezzetlerin hazırlanmasını sağlayan turbo pişirme özelliği,yemek hazırlama süresinin kısalmasına katkıda bulunur. Turbo pişirme özelliğinin çeşitli avantajları bulunmakta olup bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Homojen Pişirme:Turbo pişirme,yiyeceklerin çok daha dengeli bir şekilde pişmesini sağlar. Çünkü fırında yer alan fan,ısının fırın içinde eşit dağılmasına katkıda bulunur.
  • Enerji Tasarrufu:Yemeklerin kısa sürede pişmesini sağlayan turbo pişirme,enerji tasarrufu sağlar.
  • Daha İyi Kabarıklık:Fan sayesinde ısı eşit dağıldığı için özellikle hamur işlerinde istenilen kabarıklık elde edilir.

Turbo pişirme özelliğine sahip Profilo fırın modelleri,yiyeceklerinizin kısa sürede ve lezzetli bir şekilde pişmesini sağlar.

Sunduğu Pişirme Olanakları ile Ön Plana Çıkan Ankastre Profilo Fırınlar

Profilo ankastre fırınlar,birçok pişirme programı ve avantajlı özelliklere sahiptir. Bu tür fırın modellerinde buz çözme,sıcak hava dolaşımlı ızgara,büyük-küçük yüzeyli ızgara olmak üzere farklı pişirme programları bulunur. Profilo beyaz ankastre fırın,siyah fırın olmak üzere farklı renk seçeneklerine sahip olan ankastre fırın sayesinde istediğiniz programı kullanarak benzersiz lezzetler elde edebilirsiniz.

Ankastre fırınkategorisinde yer alan modellerin avantaj sağlayan pişirme programlarının yanı sıra birçok dikkat çeken özelliği bulunur. Yenilikçi bir kullanım sunan özellikler şu şekildedir:

  • 3 boyutlu pişirme özelliği sayesinde yiyeceklerin tam zamanında ve olması gerektiği gibi pişmesini sağlar. Fırın içindeki eşit sıcaklık dağılımı,yiyeceklerin bir kısmının çiğ kalmasını engeller.
  • Geniş bir iç hacme sahip olan ankastre fırınlar,tek seferde birden fazla tepsinin fırına girmesini sağlar. Böylelikle istediğiniz yemekleri aynı anda pişirebilirsiniz.
  • Modellerin büyük bir kısmında yiyecekleri görmeyi sağlayan iç aydınlatma bulunur. Böylelikle yemeğin pişme durumu dışarıdan gözlemlenebilir.
  • Arka panelinin paslanmaz çelik ile üretilmesi,ankastre fırınların hijyenik bir şekilde kullanılmasını sağlar. Ayrıca panel,aşınmaya karşı dirençli olduğu için uzun süreli kullanımlara imkan tanır.

Yenilikçi özelliklere sahip olan ankastre fırınların tasarımları değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Profilo ankastre fırın fiyatları birbirinden farklı olabilir.

Fonksiyonellik ve Tasarrufun Bir Arada Olduğu Solo Profilo Fırınlar

Profilo solo fırınlar,geniş mutfaklarda tercih edilen,ocak ile fırının bir arada bulunduğu fırın modelleridir. Bu tür modellerde fırınların geniş bir iç hacme sahip olması,aynı anda birden çok yemeğin pişirilmesini sağlar. Genellikle A enerji sınıfı özelliğiyle düşük enerji tüketimine imkan tanır. Bunun yanı sıra birden fazla pişirme programı bulunur. Böylelikle birbirinden farklı yemekler pratik bir şekilde hazırlanabilir.

Profilo ocaklı fırınlar hem son derece estetik bir tasarıma sahiptir hem de fonksiyonel bir kullanım sunar. Her bir modelde,fırının çok daha kolay çalıştırılabilmesi için kontrol düğmeleri bulunur. Yenilikçi bir kullanım sunan Profilo fiyatları,fırının özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Küçük ve İşlevsel Mini Profilo Fırınlar

Profilo mini fırınlar,son derece minimal bir tasarıma sahiptir. Küçük boyutları sayesinde dar mutfaklarda yenilikçi bir kullanım sunan Profilo mini fırın modelleri,son derece işlevsel bir kullanım sunar. Şık ve zarif detayları sayesinde mutfak dekorasyonuna katkıda bulunur. Bunun yanı sıra ergonomik bir tasarıma sahiptir. Böylelikle rahat bir şekilde kullanılabilir.

Mini Profilo fırın modellerinin her birinde farklı pişirme programları mevcuttur. Ayrıca ısının eşit şekilde dağılmasını sağlayan teknolojiye sahiptir. Yemeklerin eşit bir şekilde pişmesini sağlar. Öte yandan fırını çalıştırabilmek için panel üzerinde kontrol düğmeleri yer alır. Çevirmeli bir sisteme sahip olan düğmeler sayesinde fırının kontrolü son derece rahat bir şekilde sağlanır. Fonksiyonel ve estetik tasarımıyla ön plana çıkan Profilo mini ve set üstü fırın fiyatları,ürünün özellikleri ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Fakat farklı bütçelere hitap eden modeller mevcuttur.

Profilo Fırın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Profilo fırın seti,ocaklı fırın başta olmak üzere farklı fırın modellerini satın almadan önce daha iyi bir satın alma deneyimi için çeşitli hususlara dikkat etmeniz gerekebilir. Beğendiğiniz fırını satın almadan önce dikkat etmeniz gereken unsurlar şu şekildedir:

  • İhtiyaçlarınızı belirleyerek nasıl bir fırın türü almanız gerektiğine karar vermelisiniz. Eğer satın alacağınız fırını aktif bir şekilde kullanacaksanız birden fazla programa sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Hijyenik bir kullanım son derece önemlidir. Bu nedenle kolay temizlenebilen fırın modelleri sizin için ideal bir tercih olabilir.

Enerji verimliliği sunan fırınları satın alarak enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Profilo Fırın Seçenekleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj ocaklı fırınkategorisi ile Profilo 9 programlı ankastre fırın başta olmak üzere birçok farklı fırın modelini sizlerle buluşturur. Her zevke hitap eden Profilo fırın çeşitlerine Pasaj avantajıyla ulaşabilirsiniz. Profilo fırın fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi edinerek istediğiniz ürünü çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​