Sepet 0

Electrolux Fırınlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1549 Ürün)
Sırala
Temizle

Akıllı Yemek Pişirme Deneyimi Sunan Electrolux Fırın Modelleri

Yenilikçi teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri sayesinde Electrolux fırın,lezzetli yemeklerin pratik bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Ankastre fırın kategorisinde eşsiz seçeneklerin bir araya geldiği Electrolux fırınlar,akıllı yemek pişirme deneyimi vadeder. Zengin model seçeneği,farklı taleplerin karşılanmasına katkıda bulunur. Mini fırın,ocaklı fırın,ankastre fırınlarbaşta olmak üzere birçok yenilikçi seçeneğin yer aldığı ürün kategorisi,Turkcell Pasaj avantajıyla sizlerle buluşuyor. Birbirinden özel seçenekler arasından tercihte bulunabilir,arzu ettiğiniz ürünlere zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Eşit hava Dağılımı ile Birden Fazla Yemek Pişirebileceğiniz Electrolux Fırınlar

Electrolux fırın modelleri,birden fazla yemek pişirebileceğiniz bir teknolojiye sahiptir. Fırın modellerinin her biri,eşit sıcak hava dağılımı sağlar. Böylelikle tek seferde iki farklı seviyede yemek pişirebilirsiniz. Eşit hava dağılımı teknolojisi sayesinde yemeği pişirirken tepsiyi çevirmek durumunda kalmazsınız. Bunun yanı sıra çok özel bir teknoloji olan eşit hava dağılımı,yemeklerin lezzetli bir şekilde pişmesini sağlar. Örneğin aynı anda kek ve börek pişirebilir,zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bunun yanı sıra fırın kullanırken elektrik enerjisi kullanımını da minimalize edebilirsiniz.

Katalitik Temizleme ile Kendini Temizleyen Electrolux Fırınlar

Electrolux ocaklı fırın,mini fırın başta olmak üzere birçok fırın modelinde katalitik temizleme özelliği bulunur. Bu özellik,özellikle hijyenik bir kullanım adına son derece önemlidir. Katalitik emaye ile kaplanmış olan fırın modellerinde yağ ve kir tanecikleri emaye yüzey tarafından emilerek fırının hijyenik bir şekilde kullanılmasına olanak tanır. Fırının içinin kolaylıkla temizlenmesini sağlayan bu özelliğin sunduğu avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Yemek piştikten sonra fırının içi kolay ve son derece pratik bir şekilde temizlenir.
 • Pişen yemeğin kokusu azalarak yemek pişirme sürecinin konforlu bir şekilde tamamlanması sağlanır.
 • Katalitik temizleme özelliği,daha az kimyasal kullanımını destekler. Fırının iç yüzeyinde biriken yağ ve yiyecek parçaları kendi kendine temizlenir. Bu durum,zorlu lekelerin çıkarılması için kullanılacak kimyasalların minimalize edilmesini sağlar.
 • Fırının iç yüzeyi kendiliğinden temizlendiği için fırının uzun süreli kullanımı mümkündür.
 • Fırın temizleme işlemleri sırasında harcanacak enerjinin minimalize edilmesini sağlar.

Yenilikçi bir tasarıma sahip olan Electrolux fırın modellerinin sunduğu avantajlar sayesinde satın almak istediğiniz fırınları son derece konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pratik Kullanım İmkânı Sunan Electrolux Midi ve Mini Fırın Modelleri

Electrolux midi fırın ve Electrolux mini fırın,özellikle dar mutfaklarda efektif bir kullanım sunar. Ankastre fırınlara nispeten çok daha az yer kaplayan midi ve mini fırınlar,pratik kullanımı sayesinde lezzetli yemeklerin kısa sürede hazırlanmasını sağlar.

Electrolux midi ve mini fırınların dikkat çeken pek çok özelliği bulunmakta olup bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • LED zamanlayıcı ekranı bulunur. Zamanlayıcı sayesinde yemeği ne kadar sürede pişirmeniz gerektiğini bilirsiniz.
 • Tek seferde birden fazla yemeği pişirebilirsiniz. Multilevelcooking teknolojisi,fırın içinde eşit sıcak hava dağılımına imkan tanır.
 • İç camı kolayca temizlenebildiği için fırın temizleme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Normal fırınlardan çok daha minimal tasarımlara sahip olan mini ve midi fırınlar,gündelik hayat içinde fırını sürekli kullanan kişiler için oldukça idealdir. Son derece küçük boyutları sayesinde mutfak tezgahında kullanılabildiği gibi farklı yerlere de kolaylıkla taşınabilir. İç hacmi ankastre fırınlara göre daha dar olsa da midi ve mini fırın modelleriyle de lezzetli yemekler yapmak mümkündür.

Electrolux midi ve mini fırın fiyatları,ankastre fırınlardan farklılık gösterir. Çünkü temel olarak midi ve mini fırın ile ankastre fırın arasında boyut farklılıkları bulunur. Bunun yanı sıra tasarımlar arasında da çeşitli farklılıklar mevcuttur. Dolayısıyla ürünlerin fiyatları değişiklik gösterebilir.

Mutfağınıza Uygun Electrolux Solo ve Ankastre Fırın Modelleri

Electrolux solo fırın ya da ocaklı fırınlar hem ocak hem de fırının bir arada olduğu modellerdir. Genellikle geniş bir mutfak alanına sahip olan kişiler tarafından kullanılır. Ocak ve fırının bütünlüklü bir şekilde yer aldığı tasarımlar,mutfak alanlarının şık ve zarif bir görünüm elde etmesine katkıda bulunabilir. Bu tür fırın modelleri kendi başlarına duracak şekilde tasarlandıkları için herhangi bir yere monte edilmeleri gerekmez. Electrolux imzasını taşıyan solo fırınlar,birçok özelliğe sahip olmakla birlikte bu tür fırınların temel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Farklı ısı ayarları bulunur. Yemeklerin pişirilmesi için ihtiyaç duyulan farklı sıcaklık ayarları arasından tercihte bulunmak olanaklıdır.
 • Fırın içinde pişmekte olan yiyeceklerin izlenebilmesi için iç aydınlatma sistemi bulunur. Böylelikle yemeğin pişip pişmediğini kontrol etmek için fırının kapağını açmaya gerek duyulmaz.
 • Alt,üst hem alt hem üst başta olmak üzere farklı pişirme modları arasından tercih yapılabilir.

Yenilikçi özellikleriyle ön plana çıkan Electrolux ocaklı fırın fiyatları,ürünün boyutu ve sahip olduğu fonksiyonlar nedeniyle değişiklik gösterebilir.

Electrolux tarafından tasarlanan fırın çeşitleri arasında ankastre fırınlar da özel bir yer edinir. Bu tür fırın modelleri çok özel tasarımları sayesinde mutfakların çok daha şık ve zarif bir görünüm kazanmasını sağlar. Mutfak tezgahlarının altına ya da içine yerleştirilmeleri mümkündür. Böylelikle fazladan yer kaplamazlar.

Ankastre fırınlarda ızgara,alt ısıtma ve üst ısıtma başta olmak üzere birçok farklı fonksiyon bulunur. Electrolux ankastre fırın modelleri,kullanıcının ihtiyaçlarını karşılama konusunda son derece başarılıdır. Yenilikçi özellikleri ve fonksiyonel tasarımı sayesinde yemeklerin pratik bir şekilde pişirilmesini sağlar. Ürünlerin modelleri ve Electrolux ankastre fırın fiyatları birbirinden farklıdır. Her bütçeye uygun modeller bulunur.

Electrolux Fırın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Electrolux fırın satın almadan önce ürünün özelliklerinden tasarımına kadar pek çok unsura dikkat edilmelidir. Bu unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Mutfağınıza en uygun fırın modellerini satın alın. Örneğin Electrolux solo fırın,çok daha geniş mutfaklarda kullanılabilir. Öte yandan minimal bir tasarım istiyorsanız Electrolux mikrodalga fırın modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Satın almak istediğiniz fırını efektif bir şekilde kullanmak istiyorsanız,birden fazla modu bulunan fırın modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Satın almak istediğiniz fırının çalışma prensibi hakkında bilgi sahibi olun. Örneğin Electrolux buharlı fırın,yemeğinizin buharla pişmesini sağlar. Özellikle ev yapımı ekmek yapmak isteyenler için buharlı fırınlar son derece idealdir.
 • Ürünlerin özellikleri,fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olabilir. Örneğin Electrolux buharlı fırın fiyat ve midi fırın fiyatları birbirinden farklı olacaktır.
 • Ürünlerin fiyatları ve sahip oldukları özellikleri arasında karşılaştırma yapın. Ayrıca beğendiğiniz ürünün belirlediğiniz bütçeye uygun olup olmadığını belirleyin.

Fırın satın alırken göz önünde bulundurulması gereken hususlar,arzu edilen ürünlere ulaşılmasını sağlar.

Tek Düğme ile Harika Lezzetler Hazırlayan Electrolux Fırınlar Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj,istediğiniz ürüne ulaşabilmeniz için farklı fırın çeşitleriile sizlere yenilikçi ürünler sunar. Electrolux imzasını taşıyan ürünlerin her biri,sahip oldukları özellikler ve fonksiyonel tasarımları sayesinde yemeklerin hızlı ve lezzetli bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Siz de Electrolux fırın modelleri ve Electrolux fırın fiyatları hakkında bilgi edinmek için Turkcell Pasaj’da ilgili kategorilere giriş yapabilirsiniz. Aradığınız ürünü Pasaj avantajlarıyla satın alabilir,lezzetli yemekleri muhteşem fırınınızla hazırlayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​