Vestfrost VFCM 10141 A +++ 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Aileler için Yüksek Yıkama Kapasitesi

Vestfrost VFCM çamaşır makinesi toplam 10 kg yıkama kapasitesi tek seferde birçok çamaşırı, perdeyi, nevresim takımlarını yıkayabilir. Zahmetsiz hijyen sağlayan çamaşır makinesi ile yorganlarınızı da ekstra bir efor sarf etmeden temizleyebilirsiniz.

Neredeyse Kuru Çıkan Çamaşırlar

1400’e varan sıkma devri ile çamaşırlarınızı daha az ıslak alabileceğiniz çamaşır makinesinin devir sayısını dilediğiniz gibi ayarlayabilir, hassas ve yünlü gibi ürünlerde daha az devir sayısı ile zarar görmelerini engelleyebilirsiniz.

İnverter Motor Teknolojisi ile Sessiz Yıkama

İnverter motor, standart motorlarda kullanılan fırçaların oluşturduğu sürtünmeyi önleyerek motorun manyetik indüksiyonla dönmesini sağlar. Bu sayede hem yıkama hem de sıkma esnasında çok az titreşim meydana gelir ve ses seviyesi oldukça düşüktür. Sessizliğin yanı sıra motorda sürtünme meydana gelmediği için çamaşır makinenizi uzun yıllar yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Tasarruf Sağlayan A+++ Enerji Sınıfı

A+++ enerji sınıfında yer alan çamaşır makinesi düşük su ve enerji tüketimi ile hem bütçe hem de doğa dostu bir kullanım avantajı sunar.

Dijital Kontrol Paneli ile Pratik Kullanım

Üzerinde tüm yönergelerin bulunduğu kullanıcı dostu dokunmatik kontrol paneli, programlar, su ısısı, sıkma devri, ön yıkama, durulama, yıkama süresi gibi ayarları yapmanıza olanak tanır.

Hızlı Yıkama Opsiyonu

Acil yıkanması gereken ve hemen ihtiyaç duyduğunuz çamaşırlar için seçebileceğiniz hızlı yıkama opsiyonu, 30° ve 12 dk gibi kısa süre içerisinde mükemmel temizlik ve hijyen sağlar.

Alerji Duvarı

Anti-alerjik yıkama opsiyonu hassas yıkama ve ekstra durulama yapan çamaşır makinesi, deterjan kalıntı bırakmadan yıkama işlemini tamamlar. Alerjenlere karşı savaşan bu program, cihazın hafızasında kayıtlı alerjenleri tanır ve gerekli ısı ve yıkama işlemi ile ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

15 Farklı Program ile Zahmetsiz Hijyen

Hızlı yıkama, ön yıkama, günlük, yorgan, spor giysisi, narin ve elde yıkama, pamuklu, eko, sentetik ve ekstra durulama gibi programlarla tüm tekstil çeşitleri için seçenek sunan çamaşır makinesinde gecikmeli başlatma opsiyonu da bulunur.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Solo
  • Yıkama Kapasitesi: 10 kg
  • Maksimum Sıkma Devri: 1400 Devir
  • Motor Türü: Inverter Motor
  • Ön Yıkama: Var
  • Hızlı Yıkama: Var
  • Yükseklik: 850 mm
  • Genişlik: 600 mm
  • Derinlik: 600 mm
  • Enerji Sınıfı: A+++

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.