​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Profilo BM4320EG 4 Programlı Solo Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

12 Kişilik Geniş İç Hazne

12 kişilik geniş bir ailenin tüm bulaşıklarını tek seferde yıkayabilecek iç hazneye sahiptir. Bu geniş kapasite sayesinde sos kaselerinden büyük tencerelere kadar hiçbir bulaşığı elinizde yıkamazsınız.

Yıkama Sürecini Otomatik Ayarlama

Bulaşık makinesi deterjanı türünü algılayabilen “Auto 3in1” teknolojisi, bulaşıkların yıkanma süreçlerini de otomatik olarak belirler. Deterjan dozunu da bulaşıkların kirlilik miktarına ve bulaşık sayısına göre belirleyen akıllı deterjan dozaj sistemi sayesinde sadece ihtiyaç duyduğu kadar bulaşık deterjanı kullanır.

Yarım Yük Yıkama Avantajı

12 kişilik bulaşık alabilecek kapasiteye sahip olan bulaşık makinesi, tam dolmadığında da masrafsız bir şekilde çalıştırılabilir özelliktedir. Bu tür durumlarda tercih edebileceğiniz yarım yük yıkama seçeneği sayesinde enerji, su ve deterjan tasarrufu sağlayabilirsiniz.

4 Yıkama Programı Seçeneği

“Yoğun 70 °C”, “Eko 50 °C”, “Hızlı 65 °C” ve “Hızlı 45 °C” olmak üzere 4 otomatik program seçeneğinin yanı sıra,  “Hijyen Ekstra” opsiyonu gibi bulaşıkların çok daha uzun sürede ve derinlemesine yıkanmasını sağlayan ek fonksiyonlar da vardır. Dilediğinizi seçerek bulaşıklarınızın yıkanma süre ve yoğunluğunu belirleyebilirsiniz.

Özel Bardak Koruma Fonksiyonu

Ekstra ince ve hassas bardakların kırılmadan, çizilmeden temizlenebilmesi için özel bardak koruma sistemi bulunur. Bu sayede en özel ve hassas bardaklarınızı bile incitmeden yıkayabilirsiniz.

Asansörlü Sepet Sistemi

Üste sepet yüksekliğini ayarlayabilme avantajı sunan 3 kademeli sistem sayesinde büyük tencerelerden uzun bardaklara kadar pek çok farklı bulaşığın zahmetsizce yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Yüksek Performans

A+ enerji sınıfına dahil olduğu için enerji tasarruflu bulaşık yıkama avantajı sunar. Ayrıca sahip olduğu ek teknolojiler sayesinde elektrik enerjisinin yanı sıra zaman, su ve deterjan tasarrufu da sağlar.

Ekstra Sessiz Çalışma Avantajı

54 dB çalışma sesi sayesinde neredeyse sessiz performans gösterir. Size ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeden çalıştığı için günün dilediğiniz saatinde bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Şekli: Solo
 • Kapasite: 12 Kişilik
 • Program Sayısı: 4
 • Boyut: Y84.5 x G60 x D60 CM
 • Ağırlık: 43646 G
 • Ses Seviyesi (dBA): 54
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Enerji Tüketimi: 1.02 kWh
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 290 kWh
 • Su Tüketimi: 12 L
 • Yıllık Su Tüketimi: 3360 L
 • Yarım Yük Yıkama: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.