​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Profilo BM4320EG 4 Programlı Solo Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

12 Kişilik Geniş İç Hazne

12 kişilik geniş bir ailenin tüm bulaşıklarını tek seferde yıkayabilecek iç hazneye sahiptir. Bu geniş kapasite sayesinde sos kaselerinden büyük tencerelere kadar hiçbir bulaşığı elinizde yıkamazsınız.

Yıkama Sürecini Otomatik Ayarlama

Bulaşık makinesi deterjanı türünü algılayabilen “Auto 3in1” teknolojisi, bulaşıkların yıkanma süreçlerini de otomatik olarak belirler. Deterjan dozunu da bulaşıkların kirlilik miktarına ve bulaşık sayısına göre belirleyen akıllı deterjan dozaj sistemi sayesinde sadece ihtiyaç duyduğu kadar bulaşık deterjanı kullanır.

Yarım Yük Yıkama Avantajı

12 kişilik bulaşık alabilecek kapasiteye sahip olan bulaşık makinesi, tam dolmadığında da masrafsız bir şekilde çalıştırılabilir özelliktedir. Bu tür durumlarda tercih edebileceğiniz yarım yük yıkama seçeneği sayesinde enerji, su ve deterjan tasarrufu sağlayabilirsiniz.

4 Yıkama Programı Seçeneği

“Yoğun 70 °C”, “Eko 50 °C”, “Hızlı 65 °C” ve “Hızlı 45 °C” olmak üzere 4 otomatik program seçeneğinin yanı sıra,  “Hijyen Ekstra” opsiyonu gibi bulaşıkların çok daha uzun sürede ve derinlemesine yıkanmasını sağlayan ek fonksiyonlar da vardır. Dilediğinizi seçerek bulaşıklarınızın yıkanma süre ve yoğunluğunu belirleyebilirsiniz.

Özel Bardak Koruma Fonksiyonu

Ekstra ince ve hassas bardakların kırılmadan, çizilmeden temizlenebilmesi için özel bardak koruma sistemi bulunur. Bu sayede en özel ve hassas bardaklarınızı bile incitmeden yıkayabilirsiniz.

Asansörlü Sepet Sistemi

Üste sepet yüksekliğini ayarlayabilme avantajı sunan 3 kademeli sistem sayesinde büyük tencerelerden uzun bardaklara kadar pek çok farklı bulaşığın zahmetsizce yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Yüksek Performans

A+ enerji sınıfına dahil olduğu için enerji tasarruflu bulaşık yıkama avantajı sunar. Ayrıca sahip olduğu ek teknolojiler sayesinde elektrik enerjisinin yanı sıra zaman, su ve deterjan tasarrufu da sağlar.

Ekstra Sessiz Çalışma Avantajı

54 dB çalışma sesi sayesinde neredeyse sessiz performans gösterir. Size ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeden çalıştığı için günün dilediğiniz saatinde bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Şekli: Solo
 • Kapasite: 12 Kişilik
 • Program Sayısı: 4
 • Boyut: Y84.5 x G60 x D60 CM
 • Ağırlık: 43646 G
 • Ses Seviyesi (dBA): 54
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Enerji Tüketimi: 1.02 kWh
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 290 kWh
 • Su Tüketimi: 12 L
 • Yıllık Su Tüketimi: 3360 L
 • Yarım Yük Yıkama: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BM4320EG
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
12 KİŞİ
Program Sayısı
4
Motor Tipi
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
54
Enerji Sınıfı
F
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
290
Su Tüketimi (lt)
12 LT
Desi
102
Çocuk Kilidi
YOK
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
YOK
Sub Kategori
TDA
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok