Sepet 0

Teka Ankastre Bulaşık Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1580 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Mutfağınıza Akıllı ve Estetik Bir Dokunuş:Teka Ankastre Bulaşık Makinesi Modelleri

Mutfak alanında kolaylık sağlayan bulaşık makinelerisıkça tercih edilen beyaz eşyalardandır. Bulaşıkları hijyenik şekilde temizleyen makinelerin farklı türleri vardır. Bunlar arasında bulunan ankastre model,mutfakta düzenli bir görüntü sağlar. Teka ankastre bulaşık makinesi,gelişmiş teknolojik özellikleriyle kullanışlı bir tercihtir. Akıllı ve estetik dokunuşlara sahip bulaşık makinesi,farklı çeşitleriyle alternatif imkânı sağlar. Teka ankastre bulaşık makinesi modelleri farklı tasarım,program,enerji verimliliği ve özellikleresahiptir. Bunlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih ederek bulaşıklardaki en zorlu kirleri bile kolayca çıkarabilirsiniz. Kullanışlı ve pratik Teka ankastre bulaşık makinesi,her ihtiyaca yönelik özellikleriyle beklentileri karşılamaya uygundur.

Her Bulaşığa Uygun Tasarımıyla Öne Çıkan Teka Ankastre Bulaşık Makineleri

Teka ankastre bulaşık makinesi,özel iç tasarıma sahiptir. Makinelerdeki esnek yerleşim seçeneği tüm bulaşıklara kolayca uyum sağlar. Akıllı iç düzenleme seçeneği ayarlanabilir raf yükseklikleri ve katlanabilir rafları kapsar. Sepetlerin yüksekliğini bulaşıkların büyüklüğüne uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede büyük tencere ve tavalar bile düzenli şekilde yerleştirilerek verimli yıkama sağlanır. Katlanabilir parça seçenekleri ise makinenin içinde istediğiniz gibi yer açmanıza yardımcı olur.

Bulaşık makinelerinin iç tasarımında bölme seçenekleri de vardır. Çatal,bıçak ve kaşık gibi araç gereçleri bu bölmelere düzenli şekilde yerleştirmek mümkündür. Bu sayede yıkanan bulaşıkları raflarına kaldırmak da pratik bir hâl alır. Teka ankastre bulaşık makinesinin farklı bulaşık türlerine ve boyutlarına göre esnek tasarımları büyük kolaylık sağlar.

Farklı Program Seçenekleri Sunan Teka Ankastre Bulaşık Makineleri

Bulaşıkların tüm kalıntı ve kirlerden temizlenmesi için farklı yıkama programları bulunur. Bunlar bulaşığın ihtiyaç duyacağı sıcaklık derecesine ve yıkama süresine göre değişiklik gösterir. Günlük program,ortalama kirdeki bulaşıkları ideal bir sıcaklık ve sürede yıkar. Yoğun program ise çok kirli bulaşıklar için uygundur. Bulaşıkları yüksek sıcaklık ve uzun sürede ayrıntılı bir şekilde temizler. Bazı makinelerde cam ve porselen gibi materyaldeki bulaşıklar için geliştirilen program da bulunur. Cam programı,bardak ve tabak gibi gereçlerin materyaline zarar vermeden hassas bir temizleme yapar.

Teka ankastre bulaşık makinesi modellerinde özel program seçenekleri vardır. Mini30 programı,az miktarda ve az kirli olan bulaşıkları 30 dakika da temizler. Yıkama ve kurutma aşamalarını içeren 1 saatlik özel programla bulaşıklar kısa sürede tertemiz olur. Özel yıkama programları arasında “Yarım yük yıkama” gibi seçenekler de vardır. Az sayıdaki bulaşıkların acilen yıkanması gereken durumlarda bu program daha az su,elektrik ve deterjan harcar. Böylece hemen temizlenmesine ihtiyaç duyduğunuz bulaşıkları tasarruf yaparak yıkayabilirsiniz.

Makinelerin sahip olduğu programlar farklılık gösterir. Bulaşıkları yıkarken fazla alternatife sahip olmak isterseniz 4,5 ve 6 gibi program seçeneği bulunan makineler kullanışlıdır. Beslenme alışkanlıkları ve bulaşıkların türü seçim yaparken yol göstericidir.

Akıllı Sensör Sistemi İle Bulaşığa Uygun Çalışan Teka Ankastre Bulaşık Makineleri

Teka ankastre bulaşık makinesi kullanışlı teknolojik özelliklere sahiptir. Bunlar arasında akıllı sensör sistemide bulunur. Bu sistem,bulaşıkların kirlilik durumunu otomatik olarak tespit eder. Yıkama programını da bu sonuca göre belirler. Böylece yıkama işlemini optimize ederek enerji ve su tasarrufu yapar. Aynı zamanda harcaması gereken deterjan miktarını da kolayca belirler. Sensör sistemi etkili bir hijyen sağlarken israfın da önüne geçer.

Gelişmiş sensör sistemleri arasında deterjan türünü otomatik olarak algılayanlar da vardır. MultiCleaner sensörü,makineye koyduğunuz deterjanın toz,sıvı ya da kapsül gibi farklı formlarını tespit eder. Buna uygun yıkama gerçekleştirerek maksimum hijyen sağlar.

Mutfağınıza Yakışacak Teka Yarı ve Tam Ankastre Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri yarı ve tam ankastre olmak üzere tiplere ayrılır. İki farklı çeşitte olması tasarımsal olarak farklılıkları ifade eder. Yarı ankastre modeller,mutfak dolaplarının içine yerleştirilmiş şekildedir. Makinenin dış kısımları dolaplarla aynı seviyededir. Tam ankastre model ise tamamen entegre bir tasarımdadır. Bulaşık makinesinin kapak paneli mutfak dolaplarıyla tamamen aynıdır. Bu sayede dışarıdan görünmez ve bütün bir hâl alır. Tam ankastre bulaşık makinelerindeki bazı modellerin dış paneli değiştirilebilir özelliktedir. Böylece mutfak tasarımına uygun şekilde özelleştirmek kolaydır.

Teka yarı ve tam ankastre bulaşık makinesi farklı malzeme ve renklerletasarlanır. Dayanıklı gövde malzemeleri uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Renk seçenekleri ise gri ve beyaz gibi renklerle mutfağa uyum sağlar. Mutfak dolaplarına çok yakışan renkler hoş bir bütünlük yaratır.

Estetik tasarım özelliklerinin yanında kullanışlı paneller de bulunur. Tefa ankastre bulaşık makinesi modellerinin kapak kısmındaLED ekranlı kontrol paneli mevcuttur. Fonksiyonel panel sayesinde tek dokunuşla istediğiniz yıkama programını ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda sıcaklık ve ekstra özellikleri seçmek de çok kolaydır. Aydınlatma sağlayan beyaz LED sayesinde yıkama aşamalarını konforlu şekilde takip edebilirsiniz.

Teka Ankastre Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankastre bulaşık makinelerigeniş çeşitliliğiyle alternatif seçimler sunar. Bulaşıkları kolay ve pratik şekilde yıkarken birtakım özelliklere de dikkat etmek fayda sağlar. Seçim yaparken başlıca aşağıdaki noktalara dikkat etmek gerekir:

  • Makine tipi:Ankastre bulaşık makineleri yarı ve tam olmak üzere ikiye ayrılır. Tasarım olarak mutfağınızda istediğiniz görüntüye göre seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


  • Boyutu:Makineler genişlik,yükseklik ve derinlik bakımından farklı ölçülere sahiptir. Konumlandıracağınız yere göre seçim yapabilirsiniz.


  • Program seçenekleri:Bulaşıkların verimli şekilde temizlenmesi için farklı program çeşitleri bulunur. Program sayıları da modelden modele göre farklılık gösterir. Alışkanlıklarınıza uygun programlara sahip makineler sayesinde avantajlı seçimler yapmak mümkündür.


  • Yıkama özellikleri:Teka ankastre bulaşık makinesi gelişmiş bir temizlik deneyimi için çeşitli özelliklere sahiptir. Akıllı sensör,deterjan türünü algılayan sensör,yıkama süresini azaltan ekspres fonksiyon ve ekstra kurutma özelliği yıkama sürecini geliştirir.


  • Ses seviyesi:Temizlik işleminin sessiz şekilde gerçekleşmesini isterseniz makinenin desibel seviyesini kontrol etmek faydalıdır. Düşük desibel seviyeleri makinenin daha sessiz çalışmasını sağlar.


  • Enerji verimliliği:Ankastre bulaşık makineleri farklı enerji tasarruflarına sahiptir. Bunu tespit etmek için enerji etiketlerine bakmak gerekir. A kategorisine göre A++ve A+++;A’dan G’ye kadar olan sınıflandırmada ise A en iyi tasarrufu sağlar.


  • Su tüketimi:Bulaşıklarınızın tasarruflu şekilde yıkanmasını isterseniz su tüketim değerlerini kontrol edebilirsiniz. Az su tüketen makineler çevre dostu ve ekonomiktir.

Teka ankastre bulaşık makinesi fiyatları da farklılık gösterir. Alışveriş yaparken fiyatları göz önünde bulundurarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Teka Ankastre Bulaşık Makineleri Turkcell Pasaj’da!

İleri teknolojili Teka ankastre bulaşık makinesi modellerine Turkcell Pasaj’da ulaşabilirsiniz. Ürün çeşitliliği ihtiyaçlarınıza uygun makineyi kolayca bulmanıza yardımcıdır. Detaylı ürün özellikleri alışveriş esnasında bilgi almanızı sağlar. Bütçeniz dahilinde en uygun ve avantajlı seçenekleri Pasaj’da bulabilirsiniz. Dilerseniz indirim ve kampanyaları takip ederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Göz alıcı tasarımlı modelleri seçtikten sonra güvenli arayüzle güvenle ödeme yapmak kolaydır. Alışverişinizi tamamladıktan sonra herhangi bir sorunuz olduğunda müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemseyen Turkcell Pasaj,hizmet kapsamında her sorunuzu yanıtlayarak size destek olur.

Daha Fazla

​​