Silverlit Robo Dackel R

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Ürün tükenmek üzere
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Robo Dackel R Evcil Köpek Robotunuz ile Tanışın!

ROBO DACKEL R, yeni robotik evcil hayvan arkadaşınız.
Farklı canlı numaralar yapmak için el hareketi komutlarınızı takip edecek, sizin için top şeklindeki uzaktan kumandayı getirecek.
Gerçek bir köpek yavrusu gibi havlar ve yürür. Esnek gövdesi sayesinde tüm hareketleri çok gerçekçi ve adeta gerçek bir köpeğe benziyor. Ona çeşitli numaralar yaptırabileceğiniz el hareketlerine yanıt verir. 

Topla Oyun

Robo Dachshund R topu yuvarladığınızda top şeklindeki uzaktan kumandayı bulur. Bunun için uzaktan kumandanın Beni Takip Et düğmesine bir kez basın ve uzaktan kumandanın ışığı KIRMIZI olduğunda, topu yere yuvarlayabilirsiniz ve bundan sonra ona koşacaktır!
Elinizi göğsüne yakın 1 saniye tuttuğunuzda ROBO Dackel R elinizi yalayacaktır.

Beni Takip Et

Robo Dackel R'yi ve Uzaktan Kumandayı AÇIN (uzaktan kumandadaki herhangi bir düğmeye basın)
Dokunmatik sensörü 2 saniyeden uzun süre basılı tuttuğunuzda LED gözler yanıp sönmeye başlayacaktır. Robo Dackel daha sonra uzaktan kumanda olmadan ellerinizi, bacaklarınızı (veya menzil içindeki herhangi bir nesneyi) takip edecektir! Gerçek bir köpek yavrusu benzeri!

Doğrudan Kontrol

Robo Dackel R'yi uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Uzaktan kumandanın manuel kontrol anahtarı düğmesine basın ve uzaktan kumandanın ışığı YEŞİL olduğunda, her yöne çalışacak şekilde kontrol edebilirsiniz.
Daire çizebilir ve sizi gerçek bir köpek gibi takip edebilir. Engelleri tespit edebilir ve bunlardan kaçınabilir. LED aydınlatmalı gözlere sahiptir ve çeşitli sensörlerle donatılmıştır.

Hareket Kontrolü

Köpeğinizin göğsünün önünde sağa veya sola elinizi hareket ettirin; Bunun üzerine ROBO DACKEL R kuyruğunu daire içinde kovalamaya başlayacaktır.
ROBO DACKEL R’nin kuyruğunun peşinden koşması için elinizi 3 kez arka arkaya hareket ettirirseniz, yorgun düşecek ve size itaat etmeyi reddecektir. Yaklaşık 10 saniye dinlenmesine izin verin, tekrar size itaat etmeye başlayacaktır.

Özellikler

  • +5 yaş için uygundur
  • Pil Gereksinimleri:
  • Robot - 5 x AA (Dahil Değil)
  • Kumanda - 2 x AAA (Dahil Değil)

Kutu İçeriği

  • 1 x Robo Dackel R
  • 1 x Smartball Kumanda
  • Kullanma Kılavuzu

Henüz yorum yok