Sam Games Acaba Neyim? Junior - Hayvanlar Alemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Zihin Gelişiminin Eğlenceli Hali

Acaba Neyim? Junior - Hayvanlar Alemi, 4-5 yaş ve üzeri için özenle geliştirilen bir oyun olarak karşınıza çıkıyor. 2 veya 4 kişi ile oynanabilecek mekanizması, hayvanlar alemini eğlenceli bir şekilde öğretebilmenizi sağlıyor. Rastgele seçtiğiniz karttaki hayvan türünü, ipucu soruları yardımı ile en kısa sürede doğru tahmin ederek oyundan galip çıkmanız mümkün oluyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Sam Games
  • Model: Acaba Neyim? Junior - Hayvanlar Alemi
  • Yaş aralığı: 4-5 yaş ve üzeri

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.