Sam Games Acaba Neyim? Anlat Bakalım

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Ol, Kazan

Sam Games markasının çocuklar ve eğlenmeyi sevenler için geliştirdiği ‘’Acaba Neyim? Anlat Bakalım’’ oyunu eğlenceli öğrenmenin güçlü bir alternatifi olarak karşınıza çıkarıyor. Kafanızdaki aktivite kartının ne olduğunu hareketleri ile anlatmaya çalışan oyun partnerinizin ne anlattığını bulabilecek misiniz? Oyun sonunda en çok pulu toplayarak birinci olma şansını keyifle yakalayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Sam Games
  • Model: Acaba Neyim? Anlat Bakalım
  • İçerik: Kartlar, Kart tutucu, Pullar
  • Yaş aralığı: 7 yaş ve üzeri

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.