Happy Monkey İnteraktif Parmak Maymun

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İnteraktif Tasarım

Dokunmaya, harekete ve seslere tepki veren mutlu maymunlar. Onlarla ilgilenmek çok eğlenceli. Onları sev, onları salla sana karşılık versinler. Etraflarındaki dev dünyayı keşfetmelerine yardımcı ol.

Sevimli Arkadaşlar

Dik tutun veya baş aşağı tutun hepsinden hoşlanacaklardır. Alkışlayın, öpücük atın hepsini anlayıp size tepki versin. Yorulduğunda yatırın uyusun. Yeni arkadaşınızla güzel vakit geçirin.

Başını Okşayın   

Parmak maymununuzu sevgiyle hassasça okşayın, sevginizi hissedip hemen karşılık verecekler. Sevimli yumuşak mutlu mırıltılarından göz kırpıştırmalarına kadar, sevgiyi hissettiklerini göreceksiniz.

Öpücük Atın

Parmak maymununuza öpücük atın ve o da sevimli sesler çıkararak size öpücük atacak. (Üfleyin)

Uyuyana Kadar Sallayın

Parmak maymunlar büyümek için uykuya ihtiyaç duyarlar. Ellerinizin arasında onları uyuyana kadar sallayıp uyutabilirsiniz. Uykuya dalarken çok tatlı uyku sesleri çıkartırlar.

Onları Tutunabilecekleri Bir Yere Koyun   

Parmak maymunlar bir şeye sarılmayı ve tutunmayı çok severler. Parmaklarınıza, defterinizin kenarına veya kaleminizin ucuna tutturun. Size yakın olduklarında kendilerini güvende hissederler.

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı