Sepet 0

Gaga Yayınları Akıl Oyunları Dikkat Geliştirme Seti (4-6 Yaş)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

 

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

Akıl Oyunları Dikkat Geliştirme Seti (4-6 Yaş)

Okul öncesi dönemi (4-6 yaş aralığı) çocukların kendi başına iş görebilme, seçimlerini yapabilme, yeterlilik ve becerilerini geliştirmeyle uğraşma dönemidir.
Bu becerileri gerçekleştirirken de en çok gereksinim duyacağı şey dikkat ve odaklanmadır.

Daha küçük yaşlarda bir çocuğa yemek yedirmek ve altını değiştirmek için çizgi film izletilmesi veya bir oyuncak vererek dikkatinin dağıtılması sağlanır. Bu yapılan davranış sonucunda çocuğun odak noktasının saptırılması, o an ebeveynin işini kolaylaştırıyor gibi görünse de ilerleyen zamanda çocuğun dikkat dağınıklığına ve odaklanma sorunu yaşamasına sebep olacaktır.

Dikkat ve odaklanmanın çocuğun kişisel gelişimi ve yeterliliklerinin artması için bu denli önemli olduğu bilinci ile Gaga Yayınları tarafından çıkartılan Akıl Oyunları Dikkat Geliştirme Seti’nde 4-6 yaş arası çocuklarda hem görsel hem de işitsel dikkat artırımına odaklı aktivitelere bolca yer verilmiştir. Yine aynı hedef doğrultusunda bu yaş aralığındaki çocuklara uygun kodlama etkinliklerine  (bu aktiviteler de dikkat ve odaklanmayı gerektirmektedir) de yer verilmiştir. Bunlara ek olarak, çocukların el becerilerini geliştirmeleri ve yaparak, deneyerek öğrenmelerini sağlamayı hedefleyen stem etkinlikleri sette yer almaktadır. Son olarak belirli aralıklarla ve sayfada verilen aktivitelerle bağlantılı olan “ilginç bilgiler” notları, çocukların genel kültürlerini artırma amaçlıdır.

Arzu edilirse sınıf ortamında öğretmen gözetiminde, istenirse ebeveynlerin yardım ve gözetiminde evde yapılabilecekleri bir settir.
İşitsel aktiviteler için yönergeyi ebeveynin ya da öğretmenin okuması ve çocuğun yönergeye göre etkinliği yapması beklenmektedir.
Aktiviteler tasarlanırken azdan çoğa, kolaydan zora, basitten karmaşığa doğru gidecek şekilde planlanmıştır.
İlk kitapla birlikte gelişmeye başlayan dikkat ve odaklanma becerilerinin ikinci ve üçüncü kitapta artarak devam etmesi hedeflenmektedir.

  • 3 kitaptan oluşan “Akıl Oyunları Dikkat Geliştirme Seti”
  • Her kitabın 80 sayfadan oluştuğu set toplam 240 sayfadır.
  • 100 gram 1. Hamur kağıda basılmıştır.
  • Kapakları 230 gram bristol kağıt üzerine kısmi laklıdır. 
  • Renkli ve dikkat çekici kapakları bu yaş aralığına hitap eder şekilde tasarlanmıştır.
  • İçeriğinde kullanılan görseler çizerimiz tarafında tasarlanmış özgün çizimlerdir.

Ürün Model Adı
GAGA YAYINLARI AKIL OYUNLARI DİKKAT GELİŞTİRME SETİ 4 6 YAŞ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Yaş Grubu
4+ YAŞ
Orjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Marka
GAGA YAYINLARI
Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz soru sorulmamıştır.

Anlaşmalı olduğumuz bankalarla alışverişini kredi kartına taksit seçeneği ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Sepetini hemen oluşturup Alışveriş Kredisi seçeneği ile ödeme adımında taksitlendirebilir, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Pasaj’da ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartı kampanyalarımızı kaçırmayın!

Campaign Img
%0 Faiz ile Alışveriş Burada!

7.500 TL’ye kadar olan alışverişinde 3 ay vade %0 faiz imkânı; 70.000 TL’ye kadar olan alışverişinde ise uygun faiz oranlarıyla 24 ay taksit seçenekleri seni bekliyor!

Devamı
Campaign Img
Turkcell Faturasıyla Ödeyen Kazanıyor

Pasaj alışverişinizi Turkcell faturanızla ödeyin, 250 TL'ye varan hediye kazanın!

Devamı

Dikkat edilmesi gerekenler
•İade edilecek ürünün orijinal kutusu bozulmamış olmalı, ürünlerde çizik veya herhangi bir hasar olmamalıdır. İade edilen ürün tüm yan ürün ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Ürünlerin 14 günde iade koşullarına uygun bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
•Büyük desili ürünlerde (Beyaz eşya, TV vb.) ambalajın teknik servis tarafından açılmadığı durumlar veya hasarlı ambalajlarda tutanak tutulmaması durumunda cayma hakkı geçerli değildir.
•İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade yapılamayan ürünler:
•Dijital ürün kodlarında iade bulunmamaktadır. Elektronik ortamda anında iletilen hizmetler veya teslim edilen ürünlerde iade bulunmamaktadır.
•Kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ve kullanımla beraber sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerin iadesi/değişimi yapılamamaktadır. (Tüm Kişisel Bakım Ürünleri, Kulak içi /kulak üstü kulaklık, saat, akıllı bileklik vb.)

1

Ürünün teslim tarihinden itibaren
14 gün geçmediğine emin olun.

2

Pasaj üzerinde
“Siparişlerim” sekmesine girin

3

İade nedeninizi seçerek “İade Talebi OIuştur” butonuna tıklayın.

4

SMS ile gelecek
kargo kodunu
not alın.

5

Ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo’ya 7 iş günü içinde teslim edin.

6

Ürün bize ulaştıktan sonra maksimum 5 gün içinde kontrol edilir, iade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılır.