Babybjörn Balance Bliss Mesh Ana Kucağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ürün durumu

Yumuşak, dayanıklı çift taraflı kumaş kılıfı konforlu ve uzun süre kullanım sağlar. Metal şasenin etrafındaki yumuşak dolgu kılıf hoş bir dokunuş hissi verir. Şasenin alt kenarlarındaki lastik koruma zeminin zarar görmesini ve ana kucağının Kaymasını önler. Kompakt olduğundan ve kolayca katlandığından seyahatlere de götürebilirsiniz.

Fonksiyonları

Bebeğiniz için eğlence, Hoş bir sallama bebeğinize mutluluk ve huzur verir. • Motor becerilerini ve dengesini geliştirir Sakin ve doğal bir sallanma çocuğunuzun motor becerilerini geliştirir. Pile ihtiyaç yoktur, Ana kucağı çocuğunuzun kendi hareketi ile sallanır ve bu da gelişimini destekler. Sırt ve baş için doğru koruma ve konfor. Bebeğinizin vücuduna göre şekillenen oturma kısmı ergonomik olarak tasarlanmıştır. BABYBJÖRN® Mesh Balance Ana Kucağı yeni, yumuşak, nefes alabilen gözenekli ve havadar kumaşı sayesinde bebeği ferah tutar. Eşsiz yumuşak, nefes alabilen gözenekli kumaşı sıcak ve nemin etkisini azaltır ve bebeği ferah tutarak konfor sağlar. Tıp uzmanları, ebeveynler ve çocuklarla yapılan yakın çalışmalarla tasarlanmıştır. Çocuğunuz kendi başına ana kucağına oturabilecek kadar büyüdüğünde konforlu bir koltuğa dönüşür. Bu durumda emniyet kemerinin ve oyuncağın çıkartılması gerekir. Kolaylıkla ve sessizce ayarlanabilir. Güvenle sabitlenir. Üç pozisyona ayarlanabilir.

BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı

Hitap ettiği Yaş Aralığı, 0-2 yaş (3,5 – 13 kg) ,Günlük denge bebeğinizin mutlu, sağlıklı ve huzurlu olduğunu bilmekten ve aynı zamanda yapılması gereken tüm günlük işlerinizi yapabiliyor olmaktan gelir. Sallanmak sadece eğlenmek ve sakinleştirmek için değildir. Çocuğunuz kendi kendine sallanırken temel motor hareketlerini ve dengesini sağlamak için alıştırma yapmış olur. BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı pediatristlerle yapılan yakın çalışmalar ve 45 yıllık ürün geliştirme ve tecrübeleri sonucu geliştirilmiştir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN BALANCE BLİSS ANA KUCAĞI MESH
Üretim Yeri
İSVEÇ
Marka
BABYBJÖRN
Orıjınal Renk
AÇIK GRİ
Ana Renk
AÇIK GRİ
Renk
AÇIK GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Henüz yorum yok