Samsung 65Q800T 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 8K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Göze Hoş Gelen Estetik Tasarım

4 taraflı çerçevesiz ekrana sahip olan Samsung 65Q800T 8K ultra HD QLED TV, minimal tasarımı ile evlere zarafet katar. Kalabalık bir görsellikten uzak sade tasarımı, dikkatinizi dağıtabilecek etkenleri ortadan kaldırır. Model bu sayede şıklıkla birlikte sürükleyici bir seyir zevkini de beraberinde getirir.

Çığır Açan 8K Teknolojisi

Samsung 65Q800T QLED TV, 8K çözünürlüğü ile teknolojinin geldiği son noktayı evlere taşır. Alışılmışın dışında bir görüntü kalitesi sunan model, 7680 x 4320 piksel yoğunluğu ile detaylara hâkim olmanızı kolaylaştırır. Birbirinden bağımsız renk alabilen pikseller, cam gibi bir görüntüyle sanal dünyayı gerçeklikle buluşturur.

Yenilikçi Teknolojilerden Güç Alan Quantum İşlemci 8K

Samsung 65Q800T QLED TV modeline güç veren ve yapay zekâ ile desteklenen Quantum işlemci 8K, sunduğu ayrıcalıklarla yarına bugünden hazır. Son teknolojiler ışığında geliştirilen işlemci, görüntüleri anlık olarak analiz eder ve gerekli düzeltmeleri yapar. 8K AI görüntü yükseltme özelliği, parazitleri azaltır ve görüntüleri yapay zekâ öğrenme yöntemiyle işleyerek 8K kalitesine yükseltir.

Üç Boyutlu Bir Deneyim Sunan Dinamik Ses Sistemi

Samsung 65Q800T 8K ultra HD smart QLED TV, yüksek görüntü kalitesiyle sunduğu deneyimi güçlü ses sistemi sayesinde bir adım öteye taşır. Modelde bulunan OTS nesne takip eden ses özelliği, ekrandaki sahneleri takip eder ve farklı hoparlörler yardımıyla üç boyutlu bir ses oluşturur. Böylelikle kendinizi hareketlerin tam ortasındaymış gibi hissetmenizi sağlar.

Her Açıdan Kusursuz Görünüm Sunan Ultra Geniş İzleme Açısı

Kullanıcılara en iyi deneyimi sunabilmek adına geliştirilen Samsung 65Q800T 8K ultra HD smart QLED TV, geniş izleme açısı ile yandan izleyenlerin yaşadığı renk kayması gibi problemleri ortadan kaldırır. Cihazın üzerindeki sensörler, ortamın ışık düzeyini algılayarak parlaklık ve kontrast ayarlarını optimize eder. Böylelikle günün her saatinden istediğiniz açıdan televizyon izleyebilir, hatta geniş arkadaş gruplarınızla sinema geceleri düzenleyebilirsiniz.

Sinema Deneyimini Evinize Taşıyan Quantum HDR 16X

Samsung 65Q800T 8K ultra HD smart QLED TV, kusursuz renklerle birlikte sunduğu derin kontrast özelliği sayesinde yönetmenlerin arzuladığı keskin görselleri ekrana getirir. HDR10+ dinamik ton eşleştirme özelliği, renk ve kontrast ayarlarını her sahnede optimize ederek en ince detaylara bile hâkim olabilmenizi sağlar.

Bir Milyar Renk Tonuyla En Gerçekçi Görseller

Samsung 65Q800T 8K ultra HD smart QLED TV, ekrana getirdiği bir milyar farklı renk tonu ile görsel şölen sunar. Quantum Dot teknolojisi ile desteklenen geniş renk yelpazesi, gerçekçiliği ve canlılığı sayesinde sanal bir görüntü izlediğinizi unuttur ve sizi sahnelere dahil eder.

Kontrolü Ele Almanızı Sağlayan Gerçek Oyun İyileştirici

Samsung 65Q800T QLED TV, sahip olduğu özelliklerle oyun severlere bütüncül bir çözüm sunar. Ses ve renk ayarları, oyuna göre otomatik olarak optimize edilirken yüksek yenileme hızı, akıcı bir deneyimi beraberinde getirir. Böylelikle her adımda rakibin önünde olmanız kolaylaşır.

Teknik Özellikler

  • Model: 65Q800T
  • Görüntü Teknolojisi: QLED
  • Ekran Boyutu: 65 inç
  •  Çözünürlük: 7680 x 4320 piksel (8K Ultra HD)
  • Ses Çıkışı: 70 W
  • HDMI / USB Sayısı: 4 adet / 2 adet 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.