Samsung 55Q70T 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü İşlemci

Samsung QLED TV’nin sahip olduğu güçlü işlemci görüntülerdeki resmin kalitesini optimize eder ve içeriğin geliştirilmesini sağlar.

4K AI Görüntü Yükseltme Özelliği

4K AI Görüntü Yükseltme özelliği Quantum İşlemciyi kullanır ve girdinin kaynağını analiz edebilir. Bu işlemle görüntülerdeki parazitleri azaltabilir, kaybolan ayrıntıları düzeltebilir, nesnelerdeki ve yazılardaki kenarları tanımlar. Böylece kaynaktan bağımsız olarak 4K çözünürlüğe sahip olursunuz.

Geniş Ekranda En İyi Oyun Keyfi

Samsung televizyonun çerçevesiz tasarımıyla oyunlar artık daha keyifli bir hal alır. Oyun severler tarafından beğenilen model, sahip olduğu ekstra hareket netliğiyle hareketli sahnelerdeki bozulmaları engelleyerek üstün bir performans sergiler.

Quantum Teknolojisi İle Tüm Detaylar Ekranda

Quantum HDR özelliği bulunan model tüm detayları ve zıtlığı gözler önüne serer ve böylece görüntüler kusursuzlaşır. İleri bir standarta sahip televizyon HDR10+’ın dinamik özellikteki ton eşlemesi, daha derinleştirilmiş siyah renkler, daha net görüntü ve sürekli parlayan detaylar yaratır.

DUAL LED Aydınlatma İle En Net Ton Seçimi

DUAL LED arka bölge aydınlatma özelliği, renk tonlarını içeriklere uyacak şekilde ayarlayabilir. İçeriğe göre en doğru tonu belirleyen teknoloji ile film ve dizileri tam olması gerektiği gibi izleyebilme imkânı yakalarsınız.

İşlerinizi Evden Yönetebilirsiniz

Evde televizyon ile ofiste yapmanız gereken işleri yapabilirsiniz. Uzaktan erişim ile bilgisayarın ekranı televizyon ekranına kablosuz olarak yansıtılabilir. Microsoft 365 kullanma imkânı da sunan televizyon ile dosyalara erişebilir ve belgelerle çalışabilirsiniz. Wi-Fi desteğine sahip model ile ofise gitmeye gerek kalmaz.

Günün Saatlerine Göre Otomatik Uyum

Sabahları ve akşamları odada bulunan ışık değerini algılayan model en kaliteli görüntü için otomatik olarak senkronize olur. Ortama uyum gösteren otomatik parlaklık ve renk ayarı ile siz hiçbir şey yapmasanız da senkronizasyon gerçekleşir.

Kumandayı Ayarlamaya Gerek Kalmaz

İzlediğiniz içeriklere değişen ses yükseklikleri sebebiyle devamlı olarak kumanda ile ses ayarı yapma devri sona erdi! AVA aktif ses yükseltici sayesinde model kısık seslerde yükseltme yaparken ortamın gürültüsünü azaltabilir. Filmlerdeki diyaloglarda arkadaki sesler nedeniyle yaşayacağınız dinleme kayıplarına televizyon son verir ve konuşmalar en net şekilde algılanır.

Teknik Özellikler

  • Panel: QLED, DUAL LED
  • Görüntüleme Özelliği: 4K Ultra HD, 4K AI Görüntü Yükseltme
  • Çözünürlük: 3840x2160
  • Renkler: 1 Milyar Ton, %100 En Doğru Renk, Quantum DOT
  •  Bağlantı: Wi-Fi
  • Samsung Akıllı TV: Smart
  • Ses: AVA Aktif Ses Yükseltici Özelliği, Bixby Ses Asistanı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.