Samsung 55Q60A 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EGEİZO DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI YAPI İNŞAAT İZOLASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.-142107

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Daha Akıllı 4K Çözünürlük Deneyimi

Samsung’un en güçlü işlemcisi 4K Quantum Lite, full HD kalitesinin 4 katı piksel içeriyor ve ortama göre ses kalitesini optimize ediyor. Ultra HD 4K deneyimini kusursuz yaşatan TV ile en sevdiğiniz filmleri ekstra yüksek görüntü kalitesiyle izleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Filmin İçindeymiş Hissi Veren Quantum HDR Standardı

Samsung’un geliştirdiği teknoloji ile TV, detayları ve kontrastı ortaya çıkarıyor ve her görüntüyü kusursuz şekilde yaşatıyor. En ileri standartlardaki HDR10+ teknolojisi, dinamik ton eşleştirme sayesinde siyah renkleri daha derin gösteriyor ve daha canlı görüntü sayesinde devamlı parlayan ayrıntılar yaratıyor.

Dual LED ile Daha Net Aydınlatma, Daha Net Görüntüler

Yenilikçi arka plan aydınlatma teknolojisine sahip Samsung televizyon ile izlenilen içeriklerin türüyle uyum sağlayabilen şekilde arka aydınlatma renkleri optimize ediliyor. Böylece çok daha cesur ve daha net kontrastlar gösterebilen model, kalite kaybını en aza indirerek daha detaylı canlı görüntü sağlıyor.

Hareketleri Takip Edebilen Sanal Ses Deneyimi

Sanal kanal sesleriyle bir arada güçlenebilen 3 boyutlu çevre sesi kullanıcıyı tamamıyla sararak eşsiz bir ses deneyimi sunuyor. Ayrıca üst düzey ses teknolojileri arasında gösterilen Q-Symphony ile televizyonun hoparlörünü kapatmaya gerek kalmadan soundbarı senkronize edebiliyorsunuz. Bu şekilde üst düzey bir ses deneyimi yaşatan model, hoparlörün ve soundbarın beraber çalışabilmesine imkân tanıyor.

Oyunların Gidişatını Değiştirebilen Sahneler

Geniş ekran boyutuyla TV, oyun deneyiminizi en üst seviyelere çıkarabiliyor. Oyunu kazanabilmenize imkân tanıyan ekran oranı, gecikme kontrolü, FPS, kablosuz kulak üstü kulaklık ve daha pek çok fonksiyona sahip model ile işlemleri eş zamanlı yapabiliyor ve oyun keyfinizi bölmeden en keyifli seviyeye çıkarabilirsiniz.

Bilgisayar Ve Mobil Cihazları Televizyon Ekranına Yansıtma Özelliği

Bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlar ile TV’ye erişim özelliği bulunan model ile problem yaşamadan görüntüleri yansıtabilirsiniz. İşleriniz için geniş bir alan sunan televizyon ile yararlanabileceğiniz tüm imkânların keyfini yaşayabilirsiniz.

Daha Önce Hiç Şahit Olmadığınız İncelik

Neredeyse çerçeve yokmuş hissi yaratan televizyon, daha önce hiç şahit olmadığınız derecede inceliğiyle dikkat çekiyor. Samsung televizyon her evin duvarına kusursuz bir şekilde bütünleşerek filmleri izlerken dikkatinizi dağıtmıyor ve sinema keyfini üst seviyeye çıkarıyor.

Dokun ve İzle

Akıllı telefonunuzdaki film ve müzik gibi farklı içerikler tek bir tuş ile televizyonun ekranına yansıtılabiliyor. Uyumlu telefonu televizyona dokunduğunuzda kolaylıkla ve hızlı bir şekilde ekrana geçiş sağlayabilirsiniz. Böylece en çok beğendiğiniz içerikleri 4K görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ekran Teknolojisi: QLED
  • Ekran Tipi: Ultra HD
  • Çözünürlük: 3840 x 2160
  • Ekran Boyutu: 55 inç (138 cm)
  • Hoparlör Gücü: 20 W
  • İşletim Sistemi: Tizen
  • Smart TV: Var
  • Wi-Fi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.