Samsung 55Q60A 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Daha Akıllı 4K Çözünürlük Deneyimi

Samsung’un en güçlü işlemcisi 4K Quantum Lite, full HD kalitesinin 4 katı piksel içeriyor ve ortama göre ses kalitesini optimize ediyor. Ultra HD 4K deneyimini kusursuz yaşatan TV ile en sevdiğiniz filmleri ekstra yüksek görüntü kalitesiyle izleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Filmin İçindeymiş Hissi Veren Quantum HDR Standardı

Samsung’un geliştirdiği teknoloji ile TV, detayları ve kontrastı ortaya çıkarıyor ve her görüntüyü kusursuz şekilde yaşatıyor. En ileri standartlardaki HDR10+ teknolojisi, dinamik ton eşleştirme sayesinde siyah renkleri daha derin gösteriyor ve daha canlı görüntü sayesinde devamlı parlayan ayrıntılar yaratıyor.

Dual LED ile Daha Net Aydınlatma, Daha Net Görüntüler

Yenilikçi arka plan aydınlatma teknolojisine sahip Samsung televizyon ile izlenilen içeriklerin türüyle uyum sağlayabilen şekilde arka aydınlatma renkleri optimize ediliyor. Böylece çok daha cesur ve daha net kontrastlar gösterebilen model, kalite kaybını en aza indirerek daha detaylı canlı görüntü sağlıyor.

Hareketleri Takip Edebilen Sanal Ses Deneyimi

Sanal kanal sesleriyle bir arada güçlenebilen 3 boyutlu çevre sesi kullanıcıyı tamamıyla sararak eşsiz bir ses deneyimi sunuyor. Ayrıca üst düzey ses teknolojileri arasında gösterilen Q-Symphony ile televizyonun hoparlörünü kapatmaya gerek kalmadan soundbarı senkronize edebiliyorsunuz. Bu şekilde üst düzey bir ses deneyimi yaşatan model, hoparlörün ve soundbarın beraber çalışabilmesine imkân tanıyor.

Oyunların Gidişatını Değiştirebilen Sahneler

Geniş ekran boyutuyla TV, oyun deneyiminizi en üst seviyelere çıkarabiliyor. Oyunu kazanabilmenize imkân tanıyan ekran oranı, gecikme kontrolü, FPS, kablosuz kulak üstü kulaklık ve daha pek çok fonksiyona sahip model ile işlemleri eş zamanlı yapabiliyor ve oyun keyfinizi bölmeden en keyifli seviyeye çıkarabilirsiniz.

Bilgisayar Ve Mobil Cihazları Televizyon Ekranına Yansıtma Özelliği

Bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlar ile TV’ye erişim özelliği bulunan model ile problem yaşamadan görüntüleri yansıtabilirsiniz. İşleriniz için geniş bir alan sunan televizyon ile yararlanabileceğiniz tüm imkânların keyfini yaşayabilirsiniz.

Daha Önce Hiç Şahit Olmadığınız İncelik

Neredeyse çerçeve yokmuş hissi yaratan televizyon, daha önce hiç şahit olmadığınız derecede inceliğiyle dikkat çekiyor. Samsung televizyon her evin duvarına kusursuz bir şekilde bütünleşerek filmleri izlerken dikkatinizi dağıtmıyor ve sinema keyfini üst seviyeye çıkarıyor.

Dokun ve İzle

Akıllı telefonunuzdaki film ve müzik gibi farklı içerikler tek bir tuş ile televizyonun ekranına yansıtılabiliyor. Uyumlu telefonu televizyona dokunduğunuzda kolaylıkla ve hızlı bir şekilde ekrana geçiş sağlayabilirsiniz. Böylece en çok beğendiğiniz içerikleri 4K görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ekran Teknolojisi: QLED
  • Ekran Tipi: Ultra HD
  • Çözünürlük: 3840 x 2160
  • Ekran Boyutu: 55 inç (138 cm)
  • Hoparlör Gücü: 20 W
  • İşletim Sistemi: Tizen
  • Smart TV: Var
  • Wi-Fi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
55Q60A 55INC 139 EKRAN
Üretim Yeri
Çin
Ekran Boyutu (inç)
55
Ekran Teknolojisi
QLED
Ekran Çözünürlük Standardı
ULTRA HD 4K
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840X2160 PIXELS
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Ekran Kalınlığı
SLIM
Ekran Yenileme Hızı (hz)
60 HZ
İşletim Sistemi
ANDROİD
Çekirdek Sayısı
4 ÇEKİRDEK
Enerji Sınıfı
A
Desi
55
Smart Tv
VAR
3d Desteği
YOK
Hdr
VAR
Dahili Uydu Alıcı
UHD
Wi-fi Teknolojisi
VAR
Bluetooth
YOK
Sync Teknolojisi
YOK
Ekran Yansıtma
VAR
Akıllı Telefon İle Kontrol
VAR
Sesli Kontrol
YOK
Ses Çıkış Gücü (w)
YOK
Subwoofer
YOK
Dolby Digital
YOK
Usb Port Sayısı
2
Hdmı Sayısı
2
Ethernet
VAR
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok