Samsung 43AU7000 43 inç 109 Ekran Uydu Alıcılı Crystal 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Teknolojili Görüntü Kalitesi

Samsung 43AU7000 televizyon, 4K ultra HD ekranı ile görüntüleri net bir şekilde ekrana yansıtır. Kontrast renkleri gerçeğine en yakın haliyle ileterek tam puan alır. 3840 x 2160 piksel çözünürlüğü sayesinde bulanık bir görünüme sebep olmaz.

Kuvvetli Ses Performansı

Soundbar ve televizyonun kusursuz uyumu ile hoparlörün sesini kısmanıza gerek kalmadan üstün kaliteli bir ses elde etmeniz mümkün olur. 20 W ses çıkış gücü, en heyecanlı dizileri keyifle izleyebilmenizi sağlar.

Konforlu Tasarım

Tek dokunuşla aktif hale gelen televizyonunuz, fazla yer kaplamayan LED ekranı ile zarif bir dizayn sunar. 43 inç ekranı, çerçevesiz tasarımıyla kesintisiz bir izleme imkanı verir. Özel kablo dizaynı ile dağınık bir görünümün de önüne geçer.

Çoklu Bağlantı Seçenekleri

Uydu alıcısı ve smart TV bağlantısı ile birbirinden çeşitli kanallara ulaşmak oldukça kolay hale gelir. HDMI, Wi-Fi ve akıllı cihazlara bağlanma fırsatlarıyla çok yönlü bir teknolojiyi evlerinize taşır.

Üst Sınıf Kaliteli İçerik

Kolay deforme olmayan birinci kalite malzeme içeriği ve son teknolojisiyle uzun ömürlü bir televizyon edinmenize olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Ekran: LED
  • Ekran boyutu: 43 inç 109 ekran
  • Çözünürlük: 3840 x 2160 piksel
  • Görüntü kalitesi: 4K Ultra HD
  • Ses gücü: 20 W
  • Uydu alıcı: Var
  • Wi-Fi: Var
  • Smart TV: Var
  • HDMI: Var
  • HDR: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.