LG UP77 43UP77006LB 4K Ultra HD 43 inç 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

4K UHD Ekran ile Gerçekçi Görüntülerin Keyfini Çıkarın

LG UP77 43UP77006LB 4K UHD TV filmleri, dizileri, programları ve spor karşılaşmalarını net görüntüler ve keskin renkler eşliğinde seyredebilmenizi sağlar. 43 inç ekran boyutuna sahip olan 4K UHD TV, 3840 x 2160 piksel çözünürlüğü sayesinde seyir zevkinizi üst seviyelere taşır.

Özgün İçerikleri Evinize Getiren Smart TV Özelliği

LG 4K UHD TV, webOS işletim sistemine sahip smart TV özelliği ile eğlenceli içerikleri evinize taşır. Smart TV özellikleri içerisinde yer alan web tarayıcısı ve LG uygulama mağazası, birçok farklı içeriğe pratik bir arayüz eşliğinde ulaşabilmenizi sağlar.

Aktif HDR ile Film Keyfini Üst Seviyelere Taşıyın

Aktif HDR teknolojisine sahip olan LG TV modeli, dizi ve filmlerdeki renklerin doğallığını tüm detaylarıyla hissedebilmenize olanak tanır. Sinema atmosferini evinize getiren aktif HDR özelliği, ideal kontrast ve parlaklık değerleri eşliğinde kaliteli bir televizyon izleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

Etkileyici Bir Deneyim Sunan Güçlü Ses Çıkışı

Ultra surround özellikli güçlü ses çıkışıyla fark yaratan LG 4K UHD TV modeli ile içeriklerdeki konuşmalar, müzikler ve ses efektleri ayrıntılı bir şekilde duyulabilir. Üründe yer alan AI ses teknolojisi, spor karşılaşmalarını izlerken ya da film seyrederken gerçekçi ve ayrıntılı bir ses deneyimi yaşatır.

Oyun Oynarken Aksiyonu Tümüyle Hissedin

LG 4K smart UHD TV modeli, HGiG özelliği sayesinde HDR kalitesinde görüntüler eşliğinde ideal bir oyun deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Düşük giriş gecikmesine sahip olan model, sevdiğiniz birçok oyunu gecikme sorunu olmadan keyifli bir şekilde oynayabilmenizi sağlar.

Hayatınızı Kolaylaştıran Sihirli Kumanda Teknolojisi

Elde kolaylıkla tutulabilen ergonomik tasarımlı “Sihirli Uzaktan Kumanda”, televizyonun işlevsel özelliklerini rahatlıkla kontrol edebilmenize olanak tanır. LG 4K smart UHD televizyonun “Sihirli Uzaktan Kumanda” teknolojisi, Türkçe sesli komut özelliğiyle günlük yaşamınızı kolaylaştırır.

Televizyonun Verimliliğini Artıran Bağlantı Noktaları

HDMI ve USB girişleri ile fonksiyonelliği artan LG 4K UHD TV modeli, Wi-Fi bağlantı imkânı sayesinde ideal bir kablosuz internet deneyimi yaşatır. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine sahip olan ürün, yenilikçi detaylarıyla çağa ayak uydurabilmenizi sağlar.

Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiren Zarif Tasarım

LG UP77 43UP77006LB 4K smart UHD TV modeli, ince çerçevesi sayesinde ortama estetik bir hava katar. Teknolojik ve işlevsel detaylarıyla öne çıkan ürün, şık dizaynı ile evlerinizi güzelleştirir.

Teknik Özellikler

  • Model: LG UP77 43UP77006LB
  • Ekran Boyutu: 43 inç / 108 cm
  • Ekran Tipi: 4K UHD
  • Çözünürlük: 3840 x 2160
  • LG Smart TV: Var
  • Smart TV İşletim Sistemi: webOS
  • Dahili HD Uydu Alıcısı: Var
  • Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz
  • Ses Çıkışı: 20 W

Henüz yorum yok