LG OLED83C14 83 inç 210 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fark Yaratan OLED Teknolojisi

Kendinden aydınlatmalı ekran pikselleri ile arka planı daha aydınlık bir şekilde izleyin. OLED teknolojisi üstün gerçeklik sunarak izleme zevkinizi artırır.

Canlı Renkler, Sorunsuz Kontrast

LG OLED 83” 210 ekran TV sahip olduğu teknoloji sayesinde daha net görüntüler izleyebilirsiniz. Görüntü bozulmaları ve ışık kaybı yaşanmadan içerikleri sizlere sunar.

Test Edilmiş Renk Doğruluğu

LG OLED83C14 83 inç 210 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV’nin sahip olduğu OLED teknolojisi global test ajansı İntertek tarafından test edilmiştir. Buna göre orijinal görüntü ile yakından eşleşme sağladığı %100 oranında doğrulanmıştır.

İçeriklerinizi Büyük Ekranla İzleyin

83” 120 ekran olan OLED TV izleme keyfinizi maksimumu çıkarır. Eşsiz tasarımı ve geniş ekranı sayesinde filmlerinizi sinema tadında izlerken maçlarınızı stadyum havasında takip edebilirsiniz.

Sinematik Ses Kalitesi

LG OLED83C14 83 inç 210 Ekran TV Dolby vision IQ ve Dolby Atmos teknolojisine sahiptir. Bu özelliği sayesinde görüntü ayarını ortama göre yaparken sinematik ses çıkışları sağlar.

İyileştirilmiş Oyun Deneyimi

LG OLED TV kendinden aydınlatmalı pikselleri sayesinde sürükleyici oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca G-SYNC ve AMD Free SYNC premium sertifikalı bir TV olarak yeni nesil oyunların tüm potansiyelini ortaya çıkarır.

Hareket İşleme Teknolojisi

Gelişmiş hareket işleme teknolojisi ile hareketli aksiyon sahnelerinde yaşanabilecek bulanıklığı iyileştirir. Bu sayede spor maçları ve aksiyon filmlerini daha net izleyebilirsiniz.

4. Nesil Akıllı Çip Teknolojisi

4. Nesil AL işlemci 4K içeriği analiz etmek için üstün öğrenme algoritmasına sahiptir. Bu sayede görüntü ve seste otomatik ayarlamalar yaparak bütün içerikleri üstün kaliteye kavuşturur.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: OLED TV
  • Ekran Tipi: OLED
  • Ekran Boyutu: 210 cm
  • Smart TV: Evet
  • İşletim Sistemi: webOS Smart TV

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0