LG OLED77C14 77 inç 195 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Etkileyici Görselleri Ekrana Taşıyan Kendinden Aydınlatmalı Pikseller

Uluslararası yarışmalardan pek çok ödülle dönen LG OLED77C14 4K Ultra HD Smart OLED TV, yüksek görüntü kalitesi ile yepyeni bir deneyimi mümkün kılıyor. 4K çözünürlüğü ile teknolojinin geldiği son noktayı kullanıcılarla buluşturan model, kendi parlaklığını kontrol edebilen milyonlarca piksel bulunduruyor. Bağımsız parlaklık kontrolü, herhangi bir bozulma olmadan renklerin tüm canlılığıyla ekrana yansımasını sağlıyor. Yüksek kontrast düzeyi ise en karanlık sahnelerde bile detaylara hâkim olabilmenizi mümkün kılıyor.

Yenilikleri Mümkün Kılan OLED Teknolojisi

OLED teknolojisi beraberinde getirdiği çok sayıda avantajla izleyicilerin seyir zevkini yükseltiyor. Diğer teknolojilere kıyasla çok daha çarpıcı bir kontrast düzeyi sunan OLED, renklere derinlik katarak detayları açığa çıkarıyor. LG tarafından geliştirilen yepyeni HDR 10 Pro teknolojisi ise bu kaliteyi bir adım daha öteye taşıyarak daha parlak vurgular ve daha doğru kontrast aralığı ile benzersiz bir deneyimi beraberinde getiriyor. OLED Motion Pro, spor müsabakalarındaki gibi hareketli sahneler barındıran görsellerde bulanıklığı ve titreşimi ortadan kaldırıyor.

Gerçekliğin Sınırlarını Zorlayan Doğal Renkler

LG OLED77C14 Smart TV, %100 renk doğruluğu ile beklentilerin ötesine geçiyor. Pencereden bakarken gördüğünüz renkleri bire bir ekrana taşıyan model, gerçek dünyadan ayırt edemeyeceğiniz bir sanal gerçeklik sunuyor. Milyonlarca renk tonunu ekrana getiren LG OLED77C14 OLED TV, bu sayede film ve dizi izlemeyi hiç olmadığı kadar keyifli hâle getiriyor.

Oyun Severlerde Şaşkınlık Uyandıran Daha Hızlı ve Akıcı Oyun Deneyimi

Kendinden aydınlatmalı piksel teknoloji ile öne çıkan LG OLED77C14 OLED TV, düşük tepki süresi ve yüksek yenileme hızı ile oyun oynamayı çok daha keyifli hâle getiriyor. G-Sync, VRR ve HGİG gibi özel olarak geliştirilen özellikler her adımda rakiplerinizin önünde olmanızı sağlıyor. Gerçekçi görseller ve üst düzey ses kalitesi ise oyundan aldığınız zevki maksimum seviyeye çıkarıyor.

Dikkat Çeken Modern Tasarım

Bulundurduğu teknolojilerle dikkat çeken LG OLED77C14 77 inç uydu alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV, dış görünümü ile de beğeni topluyor. Oldukça ince bir kasaya sahip olan model, fazla yer kaplamıyor ve duvara monte edilerek kullanılabiliyor. Çerçevesiz ekran tasarımı ise modern bir görünüm sunarken aynı zamanda ekrana odaklanmayı kolaylaştırıyor.

Görselliği Tamamlayan Üst Düzey Ses Performansı

Sunduğu görüntü kalitesi ile izleyenleri ekrandaki sahnelerin bir parçası hâline getiren LG OLED77C14, üstün ses performansı ile stadyum atmosferini evlere taşıyor. Bluetooth hoparlörler ile birlikte kullanılabilen Dolby Atmos teknolojisi, üç boyutlu ses deneyimi ile gerçekçiliği en üst seviyeye çıkarıyor. 40W gücündeki ses çıkışı ise sesleri tüm detaylarıyla birlikte hissedebilmenize imkân tanıyor.

Kullanımı Kolay Yepyeni webOS Arayüzü

LG OLED77C14 OLED TV kullanıcıların karşısına yenilenen ara yüzü ile çıkıyor. Yepyeni webOS, izleyenlere minimum zahmetle maksimum konfor sunmayı hedefliyor. Sadeleştirilen ayarlar menüsü istediğiniz ayarlamaları kısa sürede yapabilmenizi mümkün kılıyor. Yenilen ara yüz Netflix ve Youtube gibi platformlara ulaşmanızı da kolaylaştırıyor.

Yapay Zeka Destekli 4.Nesil α9 AI 4K İşlemci

LG OLED77C14 OLED TV modelinde yer alan yapay zekâ destekli ThinQ teknolojisi, televizyonu evinizin odak noktasına yerleştiriyor. Akıllı ses tanıma özelliği, evinizde bulunan diğer uyumlu akıllı cihazları kontrol edebilmenizi sağlıyor. Yapay zekâ desteği tüm bunları mümkün kılarken görsellerin iyileştirilmesinde de rol oynuyor. 4 çekirdekli işlemci her sahneyi analiz ederek renk ve parlaklık ayarlarını optimize ediyor.

Teknik Özellikler

  • Model: OLED77C14
  • Ekran Boyutu: 77 inç/195 cm
  • Çözünürlük: 3840 x 2160 piksel (4K Full HD)
  • Görüntü Teknolojisi: OLED
  • HDMI/USB Girişi: 4 adet / 3 adet
  • Dahili HD Uydu Alıcı: Var
  • TV Boyutları (Ayaksız): 1723 x 993 x 55 mm
  • TV Boyutları (Ayaklı): 1723 x 1023 x 269 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
OLED77C14 77INC 195 EKRAN
Üretim Yeri
Çin
Ekran Boyutu (inç)
77
Ekran Teknolojisi
QLED
Ekran Çözünürlük Standardı
ULTRA HD 4K
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840X2160 PIXELS
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Ekran Kalınlığı
SLIM
Ekran Yenileme Hızı (hz)
60 HZ
İşletim Sistemi
ANDROİD
Çekirdek Sayısı
4 ÇEKİRDEK
Enerji Sınıfı
A
Desi
77
Smart Tv
VAR
3d Desteği
YOK
Hdr
VAR
Dahili Uydu Alıcı
UHD
Wi-fi Teknolojisi
VAR
Bluetooth
YOK
Sync Teknolojisi
YOK
Ekran Yansıtma
VAR
Akıllı Telefon İle Kontrol
VAR
Sesli Kontrol
YOK
Ses Çıkış Gücü (w)
YOK
Subwoofer
YOK
Dolby Digital
YOK
Usb Port Sayısı
2
Hdmı Sayısı
2
Ethernet
VAR
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
LG
Henüz yorum yok