Sepet 0

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makineleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Temizle

Farklı Saç Stillerine Uygun Dyson Saç Kurutma Makineleri

Dyson saç kurutma makineleri saç stilistleri ve mühendisler tarafından güçlü ve profesyonel bir sonuç elde etmek için geliştirilmiştir. Isı düzenlemesi, manyetik ekler, yumuşatma başlığı ve hızlı kurutma programları gibi tasarım özellikleri, arzu edilen saç stiline kavuşmanızı kolaylaştırır. Air Multiplier teknolojisi ile birleştirilmiş V9 motoru, hızlı kurutma ve doğru şekillendirme sonuçları için yüksek basınçlı, kontrollü hava akışı üretir. Air Multiplier teknolojisi, saçınızın daha hızlı kuruması için kontrollü, yüksek hızlı bir hava jeti üretmek için hava akışını güçlendirir. Çoklu hız ayarlar ise özel gereksinimlere uyacak şekilde birden fazla seçenek arasından seçim yapmanızı sağlar. Sonuç olarak Dyson saç kurutma makineleri, kaliteli yapısıyla ipeksi saçlara sahip olmanızı sağlar. Saklama çantası, fırça gibi temel stil ögeleri de dahil olmak üzere, size uygun farklı özellik ve aksesuarlarla birlikte ideal bir seçim olarak sunulur. Turkcell Pasaj tarafından sunulan Dyson saç bakım ürünleri yelpazesine göz atarak profesyonel kalitede saç stiline sahip olabilirsiniz.

En Son Teknolojiye Sahip Dyson Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Tasarımı ve işlevleriyle Dyson saç kurutma makineleri, saçları minimum sürede kurutmak için bol miktarda ısı üreten portatif bir makinedir. Dyson Supersonic, aşırı ısı hasarını önlemeye yardımcı olur ve saçların doğal parlaklığını korur. Şekillendirme yoğunlaştırıcısının ince ve geniş tasarımı, en iyi saç bakımına uygun yüksek hızlı hava üretir. Pürüzsüzleştirici başlığı, saçları düzleştirmeye yardımcı olan kontrollü hava akışı ile saçı kurutur. Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin difüzörü, havayı buklelerin etrafına eşit şekilde yaymak için yeniden tasarlanmıştır. Uzun dişleri, yeterli kontrolle daha fazla saç hacmini işleyebilir. Saça hacim vermek veya bukleler oluşturmak için düz saçlarda da kullanılabilir. Aynı şekilde, yumuşatma başlığı, güçlendirilmiş, pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Ekipman, düzenli kurutma, kurutma ve şekillendirme ve saçı dağıtmak için üç doğru hız ayarına sahiptir. Bu nedenle kendi tercihleriniz ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilirsiniz. Bu cihaz ayrıca hızlı kurutma, düzenli kurutma ve yayılma için dört farklı tipte ısı ayarı sunar. Kullanıcılar ayrıca, istenen stili kolaylıkla ayarlamak için çok iyi çalışacak 28 santigrat derece “Cold Shot” özelliğinin keyfini çıkarır.

Saç Şekillendirmede Performans Artırıcı Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Dyson saç kurutma makineleri, her seferinde kusursuz bir şekillendirme deneyimi sağlamaya yardımcı olan bir dizi performans arttırıcı özelliğe sahiptir. Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin basit ama en dahiyane yeniliklerinden biri, yeniden konumlandırılmış motorudur. Geleneksel saç kurutma makinelerinden ayrı olarak Dyson saç kurutma makinesi motorunu sapına yerleştirdi. Bunun şaşırtıcı derecede önemli bir etkisi vardır, ağırlığını ve şeklini yeniden dengeler ve kolunuz ağrımadan saçınızı rahatça kurutmak için daha fazla zaman harcamanıza izin verir. V9 motoru aynı zamanda son derece güçlüdür ve dakikada 110.000 devire kadar döner. Air Multiplier teknolojisi, saç kurutma süresini minimuma indirerek size zaman kazandırır. Isı kontrollü mikroişlemci, hava sıcaklığını saniyede 20 kez ölçer ve düzenler, ısı seviyelerini kontrol altında tutar ve ısı hasarını önler. Dyson saç kurutma makinesinin sunduğu diğer özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Heat Shield teknolojisi ile ataşmanların yüzeyleri serin kalır.
 • Güçlü motor, duyulamayan bir frekans üretecek şekilde ayarlanmıştır.
 • Çoklu hız ve ısı ayarları:
 • Hızlı kurutma ve şekillendirme için yüksek, normal kurutma için orta ve difüzyon için düşük olmak üzere 3 farklı hız ayarı vardır.
 • 28 derece ile 100 derece arasında değişen 4 ısı ayarına sahiptir.
 • Negatif iyonlar, saçtaki statiğin azalmasına yardımcı olur.

Akıllı Teknolojiye Sahip Dyson Saç Kurutma Makinesi Kullanımı

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi benzersiz saç tipleri ve şekillendirme yöntemleri için çeşitli aksesuarlara sahiptir. Değiştirilebilir her parça saç kurutma makinesinin gövdesine manyetik bir mandalla bağlanır. Bu aksesuarların her biri farklı şekillendirme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanılır.

Farklı saç tiplerini şekillendirmek için Dyson saç kurutma makinesi aparatları:

 • 1.Flyaway : Pürüzsüz, parlak bir görünüm için uzun saçların kusursuz şekilde düzleştirilmesini sağlar.
 • 2.Şekillendirme yoğunlaştırıcı: Hassas şekillendirme için daha geniş ve ince tasarıma sahiptir.
 • 3.Difüzör: Kıvrımı azaltmaya ve tanımlanmış bukleler ve dalgalar oluşturmaya yardımcı olur.
 • 4.Nazik hava başlığı: İnce saçlar ve hassas saç derisi için hızlı ama nazik şekillendirme sağlar.
 • 5.Geniş dişli tarak: Kıvırcık ve dokulu saçları kuruturken şekillendirmeye ve bukleleri belirginleştirmeye yardımcı olur.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Dyson Saç Kurutma Makineleri

Profesyonel saç şekillendirme ihtiyaçlarını karşılamak için Dyson saç kurutma makinesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Dyson saç kurutma makinelerinin kompakt boyutları sayesinde yanınızda taşıyarak seyahat veya etkinlik öncesinde hızlı şekillendirme sağlayabilirsiniz. Satın alma kararını vermeden önce sıcak ve soğuk hava üfleme, çeşitli ataşmanlar ve watt seçenekleri gibi özellikleri daha fazla kontrol edebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Saç kurutma makinesi seçeneklerine Turkcell pasaj avantajlarıyla göz atabilir, modelleri kontrol edebilir ve evinizin rahatlığında saç kurutma ekipmanı için alışveriş yapabilirsiniz. Şekillendirme ihtiyaçlarınız için temel giriş seviyesi saç kurutma araçlarından, size evinizde salon şekillendirme deneyimi yaşatan en iyi saç kurutma makinelerine kadar çeşitli seçenekler bulabilirsiniz. Bu saç bakım ekipmanına yatırım yaparak ve her zaman bakımlı ve iyi şekillendirilmiş saçlara sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla


Sıkça Sorulan Sorular

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Nasıl Çalışır?

Geleneksel bir saç kurutma makinesi motorundan çok daha küçük ve çok daha hafif olan özgün, fırçasız bir dijital motor kullanır. Bu da Dyson'ın Air Multiplier teknolojisi sayesinde üç kata kadar güçlendirilen hava akışı sağlar.

Dyson Saç Kurutma Makineleri Saçı Daha mı Hızlı Kurutur?

Dyson Supersonic, saçları geleneksel saç kurutma makinelerinden daha hızlı ve daha verimli bir şekilde kurutur. Dyson saç kurutma makinesi, kontrollü ısıyı, çoğu saç kurutma makinesinden iki kat daha hızlı kuruma süresi sağlayan güçlü bir motorla birleştirir. Supersonic ayrıca üç farklı kurutma hızına sahiptir, böylece saçınızın ne kadar hızlı kurumasını istediğinizi kontrol edebilirsiniz.

Dyson Saç Kurutma Makinesi Farkı Nedir?

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi için en büyük fark yaratan, motorun konumudur. Dyson saç kurutma makinesinde motor, saç kurutma makinesinin geri kalanının önemli ölçüde daha küçük olmasını sağlayan tutamağa yerleştirilmiştir.

Dyson Saç Kurutma Makinesi Modelleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

HD02, salonlar için tasarlanmış 2 filtreye sahipken, HD01 yalnızca bir filtreye sahiptir. HD02'nin filtresi çıkarılabilir ve yıkanabilir olup, müşterilerinizin kurutma ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Size daha verimli bir kurutma işlemi sağlamak için HD02, profesyonel bir şekillendirme başlığı ile donatılmıştır.

Neden Dyson Saç Kurutma Makinesi Almalıyım?

Saç kurutma makineleri, hızlı bir şekilde kuruturken saçınızdaki nemi muhafaza etmeye yardımcı oldukları için özellikle soğuk iklimlerde faydalıdır. Ayrıca saçınıza hacim katar ve zamanınız azaldığında hızlı, kolay saç modelleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Daha Fazla
 ​