Grundıg Hs 7033 Botanika Papatya Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Doğal Yağ Kaplı Plaka

Doğal bileşenlere sahip seramik plakaya sahip botanika papatya yağı kaplı plakalı iyonik saç düzleştirici, saçların parlaklığını artırırken saça zarar vermez. Sahip olduğu yağ ile zenginleşen plakalar saçları daha sağlıklı ve canlı hale getirir.

Turbo Modu

Grundig iyonik saç düzleştirici, üstün turbo sıcaklık fonksiyonuna sahiptir. Bu özellik sayesinde düğmesine bastığınız anda ısıyı 220 dereceye kadar ayarlamanızı sağlar. Oldukça hızlı ısınan saç düzleştirici sayesinde istediğiniz saç şekline kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Son Ayardan Başlayın

Hafıza fonksiyonuna sahip Grundig plakalı iyonik saç düzleştirici, cihazı en son hangi ayarda bıraktıysanız o ayarda çalışmaya başlar. Sıcaklık ayarını tekrar yapmanız gerekmeyen bu özellik sayesinde zamandan tasarruf edersiniz.

Otomatik Kapanma Rahatlığı

Otomatik kapanma özelliği bulunan saç düzleştirici, gereksiz elektrik kullanımının önüne geçer. Yaklaşık 60 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatan cihaz, olası kazaların önüne geçerek güvenli kullanım sağlar.

İyonik Fonksiyon Özelliği

Saçların daha pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlayan iyonik fonksiyona sahiptir. Anti statik etkisi ile saçlara canlılık verir, şekil verme ve tarama gibi işlemler daha kolay yapılır.

Farklı Sıcaklık Ayarları

Dilediğiniz sıcaklık ayarını yapabileceğiniz iyonik saç düzleştirici, 160 ve 220 dereceler arasında sıcaklık tercihine imkan verir. Ayrıca istediğiniz sıcaklığı ayarladıktan tam 2 saniye sonra sıcaklığı otomatik olarak kitler.

LED Ekran 

Grundig papatya yağı kaplı plakalı iyonik saç düzleştirici, LED ekran ile tasarlanmıştır. Bu sayede ayarladığınız sıcaklık derecesini kolay bir şekilde görebilirsiniz.


İnce ve Zarif Tasarım

Çok kısa bir süre içinde istenen sıcaklığa ulaşan saç düzleştirici, saklama kolaylığı sağlayan ideal boyutlara sahiptir. Ayrıca şık dizaynı ve taşınabilir olması seyehatlarinizde yanınızda götürmenize olanak sağlar.

Teknik Özellikler

  • Isı Ayarı: Var
  • Isınma Süresi: 30 SN
  • İyon Kontrolü: Var
  • Gösterge: Var
  • Plaka Türü: Seramik
  • Minimum Çalışma Sıcaklığı: 160 °C
  • Maksimum Sıcaklığı: 220 °C
  • Kilit Sistemi: Var
  • Marka: Grundig

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HS 7033
Üretim Yeri
Çin
Isı Ayarı
VAR
En Yüksek Isı
210 DERECE
Otomatik Kapanma
VAR
İyon Özelliği
VAR
Kilit Sistemi
VAR
Ana Renk
SARI
Renk
SARI
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
GRUNDIG
Henüz yorum yok