Grunding HS 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Biberiye Yağı Kaplı Koruyucu Plakalar

Biberiye yağının doğal bileşenleriyle kaplı plakalara sahiptir. Saçı besleyen ve canlılık veren biberiye yağı saçınızın doğal ışıltısını korumaya yardımcı olur. Saç düzleştiricinin özel seramik plakaları saçınıza şekil verirken zarar görmesini önler.


Yeni Nesil İyon Teknolojisi

Grunding’in yeni iyon teknolojisi havadaki nemi nano su iyonuna çevirerek saçınızın doğal nem dengesinin korunmasına katkıda bulunur. Saç düzleştiricisinin iyonik fonksiyonu saçınızın daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlayan anti-statik etkiye de sahiptir.


Mükemmel Sonuçlar Sunan Oynar Plakalar

Sahip olduğu seramik kaplı oynar plakalar ile saçı daha sıkı bir şekilde kaplayan hareketli plakalar şekil verirken saçınızın kontrolsüzce kaymasını önler. Eşit ısı dağılımı ve sıkı kavrama kabiliyetine sahip olan oynar plakalar sayesinde tek uygulama ile saçlarınıza arzu ettiğiniz mükemmel şekli verebilirsiniz.


Her Saç Tipi için Uygun Düzleştirici

Grunding Botanika Saç Düzleştirici ile farklı saç tiplerini kolayca şekillendirebilirsiniz. Saç düzleştiricisinin 160 ile 220 derece arasında değişen 4 adet sıcaklık ayarı vardır. Farklı sıcaklık ayarları ince telli hafif dalgalı saçlardan kalın telli yoğun bukleli saçlara kadar pek çok saç tipinde en iyi sonucu elde etmenizi sağlar.


Pratik Turbo Modu ve Led Ekran

En yüksek ısı ayarı olan 220 dereceye tek tuşla hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Turbo sıcaklık fonksiyonu ile daha hızlı bir şekilde etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cihazı kullandığınız sıcaklık derecesini ise LED ekran üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz.


Sıcaklık Ayarını Kilitleme Fonksiyonu

Tercih ettiğiniz sıcaklık derecesini ayarladıktan 2 saniye sonra sıcaklık ayarı fonksiyonu kilitlenir. Bu sayede kullanım sırasında gerçekleşebilecek istem dışı ısı ayarı değişimleri önlenir. Kilitlenen sıcaklık ayarı fonksiyonun açmak içinse +/- butonuna 2 saniye boyunca basmanız yeterlidir.


Pratik Kullanım Sunan Hafıza Fonksiyonu

Kullandığınız son sıcaklık seviyesi cihaz tarafından kaydedilir. Böylece her kullanımda sizin için ideal olan sıcaklık ayarını yapmakla vakit harcamazsınız. Hafıza işlevi sayesinde saç düzleştiricinin kaydettiği son sıcaklık derecesiyle cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Otomatik Kapanma ile Güvenli Kullanım

Güzelliğiniz kadar güvenliğinizi de düşünen Grunding saç düzleştiricinin otomatik kapanma özelliği vardır. Olası kazaların önlenmesine yardımcı olan bu özellik sayesinde cihazı açık unutsanız bile 60 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

Teknik Özellikler

  • Güç: 50 W
  • Hızlı Isınma Süresi: 40 saniye
  • Ağırlık: 0.37 kg
  • Derinlik: 3.5 cm
  • Genişlik: 30 cm
  • Yükseklik: 4 cm
  • Kablo uzunluğu: 1.8 m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.