Grunding HS 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Biberiye Yağı Kaplı Koruyucu Plakalar

Biberiye yağının doğal bileşenleriyle kaplı plakalara sahiptir. Saçı besleyen ve canlılık veren biberiye yağı saçınızın doğal ışıltısını korumaya yardımcı olur. Saç düzleştiricinin özel seramik plakaları saçınıza şekil verirken zarar görmesini önler.


Yeni Nesil İyon Teknolojisi

Grunding’in yeni iyon teknolojisi havadaki nemi nano su iyonuna çevirerek saçınızın doğal nem dengesinin korunmasına katkıda bulunur. Saç düzleştiricisinin iyonik fonksiyonu saçınızın daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlayan anti-statik etkiye de sahiptir.


Mükemmel Sonuçlar Sunan Oynar Plakalar

Sahip olduğu seramik kaplı oynar plakalar ile saçı daha sıkı bir şekilde kaplayan hareketli plakalar şekil verirken saçınızın kontrolsüzce kaymasını önler. Eşit ısı dağılımı ve sıkı kavrama kabiliyetine sahip olan oynar plakalar sayesinde tek uygulama ile saçlarınıza arzu ettiğiniz mükemmel şekli verebilirsiniz.


Her Saç Tipi için Uygun Düzleştirici

Grunding Botanika Saç Düzleştirici ile farklı saç tiplerini kolayca şekillendirebilirsiniz. Saç düzleştiricisinin 160 ile 220 derece arasında değişen 4 adet sıcaklık ayarı vardır. Farklı sıcaklık ayarları ince telli hafif dalgalı saçlardan kalın telli yoğun bukleli saçlara kadar pek çok saç tipinde en iyi sonucu elde etmenizi sağlar.


Pratik Turbo Modu ve Led Ekran

En yüksek ısı ayarı olan 220 dereceye tek tuşla hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Turbo sıcaklık fonksiyonu ile daha hızlı bir şekilde etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cihazı kullandığınız sıcaklık derecesini ise LED ekran üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz.


Sıcaklık Ayarını Kilitleme Fonksiyonu

Tercih ettiğiniz sıcaklık derecesini ayarladıktan 2 saniye sonra sıcaklık ayarı fonksiyonu kilitlenir. Bu sayede kullanım sırasında gerçekleşebilecek istem dışı ısı ayarı değişimleri önlenir. Kilitlenen sıcaklık ayarı fonksiyonun açmak içinse +/- butonuna 2 saniye boyunca basmanız yeterlidir.


Pratik Kullanım Sunan Hafıza Fonksiyonu

Kullandığınız son sıcaklık seviyesi cihaz tarafından kaydedilir. Böylece her kullanımda sizin için ideal olan sıcaklık ayarını yapmakla vakit harcamazsınız. Hafıza işlevi sayesinde saç düzleştiricinin kaydettiği son sıcaklık derecesiyle cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Otomatik Kapanma ile Güvenli Kullanım

Güzelliğiniz kadar güvenliğinizi de düşünen Grunding saç düzleştiricinin otomatik kapanma özelliği vardır. Olası kazaların önlenmesine yardımcı olan bu özellik sayesinde cihazı açık unutsanız bile 60 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

Teknik Özellikler

  • Güç: 50 W
  • Hızlı Isınma Süresi: 40 saniye
  • Ağırlık: 0.37 kg
  • Derinlik: 3.5 cm
  • Genişlik: 30 cm
  • Yükseklik: 4 cm
  • Kablo uzunluğu: 1.8 m

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HS 7031
Üretim Yeri
Çin
Isı Ayarı
VAR
En Yüksek Isı
210 DERECE
Otomatik Kapanma
VAR
İyon Özelliği
VAR
Kilit Sistemi
VAR
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
GRUNDIG
Henüz yorum yok