Babyliss ST395E I-Pro 230 Steam Nano Buharlı Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Patentli i-Pro Teknolojisi

Ürünün tasarımında kullanılan patentli i-Pro teknolojisi sayesinde saçınızı tek seferde etkili bir şekilde düzleştirebilirsiniz. Yüksek bir performans sergileyerek saçlarınızı hızlıca düzleştiren bu ürün, aynı saç tutamını defalarca düzleştirme problemini ortadan kaldırır ve saçınızın yıpranmasını önler.

Sağlıklı Buhar Tekniği

Ürünün buharlı düzleştirme seçeneği, düzleştirme sırasında saçlarınızın nem dengesini bozmaz ve saç tellerinizin cansızlaşarak matlaşmasının önüne geçer. Bu özellik sayesinde saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirirken canlı ve parlak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Titanyum Seramik Kaplama

Titanyum seramik kaplama plakalara sahip bu saç düzleştiricisi, saçınızı şekillendirirken ısının saç tellerinize zarar vermesini engeller. Kabarma ve elektriklenmenin de önüne geçen seramik kaplama plakalar, dolgun ve canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Geniş Isı Aralığı

Babyliss saç düzleştiricisi, 170-230 derece ısı aralığına sahiptir. Ürünün geniş bir ısı aralığına sahip olması sayesinde saç tipinize en uygun sıcaklığı tercih ederek saçınızın yıpranmasının önüne geçebilirsiniz.

İdeal Plaka Genişliği

Ürünün 38 mm’lik genişliğe sahip plakaları tek seferde geniş saç tutamlarını düzleştirmenize olanak verir. Böylece kısa bir sürede saçlarınızı şekillendirebilir zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Fonksiyonel LED Ekran

Sıcaklık seviyesini gösteren LED ekran sayesinde saçlarınıza uyguladığınız ısıyı kontrol edebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan bu LED ekran, saçınızı fark etmeden yüksek sıcaklıklara maruz bırakmanızı engeller.

Isı İletmeyen Dış Kaplama

Babyliss düzleştiricinin ısıyı iletmeyen dış kaplamaya sahip olması kullanım sırasında ürünü kolayca kavramanıza olanak verir. Böylece hareketleriniz kısıtlanmadan konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Hızlı Isınma Avantajı

Açıldıktan sonra 90 saniye içerisinde ısınan bu ürün, sizi bekleme zahmetinden kurtarır. Enerji israfının da önüne geçen bu özellik sayesinde vaktinizin az olduğu günlerde dahi saçlarınızı pratik bir şekilde düzleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Isı Aralığı: 170-230 °C
  • Plaka Genişliği: 38 mm
  • Plaka: Titanyum Seramik
  • Renk: Mor
  • Dijital Ekran: LED

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ST395E
Üretim Yeri
Çin
Isı Ayarı
VAR
Otomatik Kapanma
VAR
İyon Özelliği
VAR
Kilit Sistemi
VAR
Ana Renk
MOR
Renk
MOR
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BABYLISS
Henüz yorum yok