Bix SW-02 Watch+ Ateş Ölçerli Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Bistore

Mersis No :334082140600001 Şehir :Bayrampaşa/İstanbul Adres :ORTA MAH. GAZİ YÜZBAŞI ÖMER BULU CAD. CANAYAKIN SİTESİ NO :21

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kaliteli Ekran, Kullanışlı Özellikler

Bix Watch+ SW-02 adım nabız kalori ve ateş ölçen akıllı Saat, içerisinde çeşitli spor modu, adımsayar, nabız ölçer ve kalori göstergesi gibi özellikler sayesinde günlük spor aktivitelerinize anlam katarken, uyku takibi, ateş ölçer gibi modlar sayesinde sağlığınızın en büyük takipçisi oluyor. Telefonunuza dokunmadan mesajlarınız okuyabilir, aramaları rahatlıkla saatinizin ekranından görüntüleyebilir ve aynı zamanda müzik kontrolünü rahatlıkla yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden günlük vücut ısı kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımlı HitFit Pro uygulaması Android ve iOS telefonlarla uyumlu şekilde çalışır aynı zamanda tüm bilgileri tek ekranda görebilirsiniz.  

Kaliteli Ateş Ölçer Sensörü, Kullanışlı Türkçe Dil Desteği

Diğer saatlerde Türkçe dil desteği bulunmazken SW-02 akıllı saatte hem Türkçe hem de İngilizce dil seçeneği bulunmaktadır. Mobil uygulaması da aynı şekilde Türkçe/İngilizce kullanılabilir. Gerçek ateş ölçer sensörü sayesinde medikal cihazlara oranla %98 doğru sonuç vermektedir. Ayrıca 24 saat boyunca ateşinizi ölçmektedir. 

Tarzınıza Uygun Rengi Seçin

Farklı renk kordonları ile çeşitli renklerle daha uyumlu kullanım sağlar. Tarzınızı yansıtan rengi seçmeniz yeterlidir. Kullandığı 1.4 inç TFT ekranı ile hafif, rahat ve unisex bir deneyim sunuyor. Parmak izi önleyici ekranı sayesinde ekranda iz bırakmadan lekesiz ve temiz bir kullanım sağlar. Bu özellikle beraber ekranda donma, takılma ve yavaşlama olmuyor.

IP68 Suya Dayanıklılık Sertifikası

Bix Watch+ SW-02 Ateş Ölçen Akıllı Saat, IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklılığı bulunur. Çift kullanım modu ile ister listeli menü, ister büyük ikonlu menü kullanılabiliyor. Bu da kolay ve anlaşılır bir kullanım sağlıyor. 100’den fazla kadran ile saatinizin şıklığına şıklık katabilir, her zaman aynı arayüze bakmak zorunda kalmazsınız. Uygulama üzerinden bulunan zengin kadran seçenekleri ile tarzınıza uygun şekilde saatin kadranını ayarlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Nabız ve Kalori Ölçer
  • Adımsayar
  • IP68 Sertifikası
  • 1.4 inç TFT Ekran

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.