Kai Selfie Sopa 19 Su Geçirmez El Kavrama Ayarlanabilir Uzatma Monopod Kutup İçin Go Pro Hero 9 8 7 6 5 4 Uyumludur

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kameralar ile Mükemmel Uyum

Birçok kamera ile uyumlu olan selfie sopasını hayatınızın her anında kolayca kullanabilirsiniz. Video kamera ya da fotoğraf çekme amacıyla farklı fonksiyonlar için tercih edilebilir.

Kaymayan Sap ile İdeal Tutuş İmkânı

Ayarlanabilir silikon el tutma yeri mükemmel bir tutuş gerçekleştirmenizi sağlar. Bu sayede çekimlerinizi daha konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Su Geçirmezlik Özelliği

Su geçirmez özelliği sayesinde ekstrem sporlarda da kullanılabilir. Kayak, rafting, sörf gibi sporlar için ideal bir seçim olur. Tuzlu suya dayanıklı olduğu için deniz dolaylarında kullanıma müsaittir.

Kullanım Güvenliği Sağlayan Tasarım

Çubuğun uç kısmında ekstra kullanım güvenliği sağlayan bir kayışı mevcuttur. Bu sayede en haraketli çekimleri bile daha sabit bir açıdan ve güven içinde yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir Boy Kapasitesi

Maksimum 110 santimetreye kadar uzayan boyu sayesinde daha geniş açıdan çekim yapabilirsiniz. Bu özellik özçekimlerinizin daha güzel çıkmasını sağlar.

Dayanıklı ve Estetik Tasarım

Alüminyum alaşımdan üretilen ürün POV ve silikon da içerir. Estetik tasarımı sayesinde her zaman şık bir ekipman olarak yanınızda yerini alır.

En Zor Şartlarda Bile Sizinle

Suya dayanıklı yapısı, alüminyum alaşım gövdesi ve özel bilek kayışı sayesinde en zorlu şartlarda bile çekim yapmanıza imkân verir. Bu sayede yaptığınız her manevrayı kayıt altına alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 110 cm
  • Ağırlık: 330 gr
  • Malzeme: Alüminyum Alaşım, POV, Silikon
  • Suya Dayanıklılık: Var
  • Tuzlu Suya Dayanıklılık: Var
  • Bilek Kayışı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.