The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited Ps4 Oyun

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

CEYHAN GENÇ-150608

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited PS4 Oyun

Ödüllü çevrimiçi çok oyunculu rol yapma oyununda 20 milyondan fazla oyuncuya katılın ve kalıcı bir Elder Scrolls dünyasında sürekli genişleyen bir hikâyeyi deneyimleyin.

Maceranıza Başlayın

İkinci Çağ sırasında Tamriel'de kaos yaşanır. İmparatorluk Tahtı, ölümlü dünyaya yıkım getirmek üzere kadim düşmanlar bir araya gelirken boş kalmıştır. Silahlarınızı alın ve Tamriel'in kurtuluşu için savaşın. İstediğiniz gibi oynayınSavaşın, üretin, çalın, kuşatın veya keşfedin. Kendi oyun tarzınızı oluşturmak için farklı silahları, zırhları ve yetenekleri birleştirin. Kendi hikâyenizi anlatınTamriel'in sırlarını keşfedin. Dünyanın herhangi bir yerinde, ister tek başınıza ister diğer oyuncularla tüm hikâyeleri deneyimleyin. Console EnhancedOyunun görsel kalitesini ve performansını büyük ölçüde artırmak için PlayStation 5'te akıcı bir şekilde oynayın. Tüm yeni ESO oyuncuları oyunu satın aldıktan hemen sonra Console Enhanced'e erişebilir ve mevcut müşteriler için ücretsiz yükseltme olarak kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THE ELDER SCROLLS ONLİNE TAMRİEL UNLİMİTED PS4 OYUN
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BETHESDA
Henüz yorum yok