PS4 The Last of Us HITS

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hayatta Kalmayı Başarmak

PS4 The Last of Us Remastered Playstation Hits oyununda değişen dünyada tehlikelerin ortasına atılarak hayatta kalmaya çalışmanız gerekiyor. Neyin doğru neyin yanlış olduğu ise her zaman muallak!

Acımasız Karaborsa Kaçakçısı

Hikayede “Karantina Bölgesi”nde karaborsa kaçakçılığı yapan Joel konu ediniyor. Joel’in hayatına Ellie’nin girmesi ile olaylar değişiyor ve beraber zorlu bir Amerika yolculuğuna çıkıyorlar.

Değişen Dünyaya Adapte Olun!

The Last of Us Remastered Playstation Hits PS4 oyununda karakterler değişen ve karantina bölgelerinden oluşan bir dünyada yaşıyor. Bildiğiniz tüm gerçekliğin yok olduğu zorlu koşullara adapte olursanız, başarabilirsiniz.

Pandemi Sonrası Her şey Değişti

Dünyayı saran hastalık yüzünden insanlar öldü ve sistemler yıkıldı. Yıkıcı etkileri devam eden pandemi sonrası hayatınız acımasızlık ile dolu olacak!

Terkedilmiş Şehir Manzaraları

The Last of Us Remastered Hits oyununda Amerika’nın terkedilmiş güzellikleri sizi bekliyor. İçinde insan olmayan ve yaşanan karmaşanın izini taşıyan ürkütücü ve yalnız şehirlerde manzarayı gönlünüzce seyredebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla Beraber Oynayabilirsiniz

Hayatta kalma macerasını arkadaşlarınızla beraber paylaşmak ve zorlukları beraber aşmak istiyorsanız, çevrim içi oyun seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

PS Plus Avantajı

PS4 The Last of Us Remastered Playstation Hits oyununda çevrim içi oynamak için PS Plus üyeliğinizin olması yeterlidir. Online bağlantıyla oyuncu sayısını 8 kişiye kadar çıkarabilirsiniz.

 Başarınızı Artıran İtemler

Hayatta kalma becerinizi artırmak ve oyunu daha keyifli hale getirmek için The Last of Us Remastered Playstation Hits yapımında çevrim içi alışveriş ile ihtiyacınız olan nesneleri satın alabilirsiniz.*-

Özellikler

  • Uyumluluk: PS4
  • Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
  • Konu: Aksiyon / Macera (Pandemi sonrası dünya)
  • Oyuncu Sayısı: 1 (yerel), 8 (çevrim içi)
  • Özellikler: PS Plus, oyun içi alışveriş, DUALSHOCK 4 titreşimi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.