PS4 GTA V Premium Edition

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

GTA V Premium Edition’ın İçeriği

GTA V Premium Edition, oyunda harcayabileceğiniz 1 milyon dolarlık bonus avantajını sizlere sunar. Bununla birlikte Premium Edition sürümünün en büyük avantajı, Criminal Enterprise başlangıç paketini içermesidir.

Criminal Enterprise Başlangıç Paketi

Criminal Enterprise başlangıç paketi, kazanmanız için uzun saatler oyun oynamanızı gerektiren 10 milyon dolarlık hediyeyi içerir. Bu hediyelere değerli araçlar, silahlar, giysiler, banka ve fabrika gibi binalar da dahildir.

Heyecan Verici Sahneler

GTA V, Los Santos ve çevresini tıpkı gerçek bir dünyaymış gibi sizlere sunar. Bu dünyayı keşfetmek için Los Santos sokaklarında özgürce gezebilirsiniz.

Geliştirilmiş Silah ve Araçlar

GTA V’in silahları, serinin önceki oyunlarına göre daha hassastır. Oyundaki araçlar ise daha iyi yol tutuşu sağlar. Tüm bu unsurlar, oyunu daha keyifli ve sürükleyici hale getirir.

Aksiyon İçeren Unsurlar

Grand Theft Auto V’teki tüm sahnelerde aksiyonu hissetmeniz mümkün oluyor. Güvenlik kuvvetleri ile çatışan ana karakter ile trenlerin üzerinde bisiklet sürebilir ve askeri uçakları kaçırabilirsiniz. Aksiyon içeren sahnelerle birlikte oyunda yapılacak çok fazla şey bulunur. Tenis, yoga, yürüyüş, yarış, golf ve dalış bunlardan sadece birkaçıdır.

Üç Farklı Ana Karakter

GTA V’in üç farklı ana karakteri bulunur. Bu üç karakter, oyunu daha ilginç hale getirir. Her karakterin kendine özgü bir hikayesi bulunur. Bu karakterlerden ilki olan Michael, emekli bir dolandırıcıdır. Franklin de Los Santos şehir merkezinde yaşayan genç bir adamdır. Trevor ise çölde yaşayan, uyuşturucu satan, acımasız bir adamdır.

GTA V Olay Örgüsü

GTA V olay örgüsü üç karakterin çevresinde şekillenir. Her karakterin tamamlaması gereken farklı görevleri vardır. Michael’ın görevleri genellikle geçmişiyle ilgilidir. Franklin’ın yapacağı işler araçlar ile ilgilidir. Ölümcül saldırılar ise Trevor’ın işidir.

Karakter Geçişleri

Geçişler sırasında karakterlerin hikayesini hissedebilirsiniz. Michael’ı evde televizyon seyrederken veya otoyolda 80’li yılların şarkılarını dinlerken, Franklin’ı bir gece kulübünden çıkarken, Trevor’ı ise bir çatışmanın sonunda kumsalda yarı çıplak halde güneşlenirken bulabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Oyun: GTA V
  • Detay: Premium Edition
  • Geliştirici: Rockstar Games Inc.

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0