PS4 God Of War Plastation HITS

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ELOY ELEKTRONİK OYUNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kratos ve Atreus’un Hikayesi

God of War oyundaki ana karakterlerinden birisi olan Kratos karısının ölümünün yasını tutar. Tüm tanrılardan nefret eden adam, son derece asık suratlıdır. Ancak oyun süresince “Hiçbir şey beklemezsen, asla hayal kırıklığına uğramazsın.” gibi hayat dersleri ile oyunu daha anlamlı hale getirir. Diğer ana karakter ise Kratos’un oğlu Atreus’tur. Atreus macara için oldukça heyecanlıdır. Oyunu oynarken, baba ve oğulun duygusal hikâyesini keşfedeceksiniz.


Devasa Mitolojik Yaratıklar

Baba ve oğulun macerasının her dakikasında karşınıza devasa mitolojik yaratıklar çıkar. Oyunda birçok yaratığı alt etmeniz ve düşmanları yenmek için bulmacaları çözmeniz gerekir.


Gizemli Bir Dünya

God of War, mitolojik İskandinav Krallığı olan Midgard’da geçer. Midgard’ın uçsuz bucaksız enginliğini keşfederken, her köşede saklanan düzinelerce gizemden birine rastlama ihtimaliniz oldukça yüksek. Tutsak tutulan devasa bir ejderha, hazinelerle ve tuzaklarla dolu terk edilmiş bir kale bulmanız mümkün.


Esrarengiz Bölgeler

Midgard’ın dünyasında yepyeni yerler keşfedebilirsiniz. Ayrıca keşfettiğiniz yerlerde sizi farklı maceralara götürecek birçok yol bulunur. Gittiğiniz her yol, sizlere farklı bir aksiyon deneyimi sunar.


Gerçekçi Oyun Deneyimi

God of War, yeni oyunu tıkladığınız anda Kratus’un ağacı baltasıyla kestiği sahneyle başlar. Bu sahne, yüksek performans sunan bir sabit kamera perspektifinden geniş görüş açısıyla sizlere iletilir. Aynı görüş açısı, ara sahnede İskandinav tanrısı ile konuşurken, devasa bir yaratıkla dövüşürken veya antik dilin konuşulduğu bir şehirde dolaşırken de sizlere eşlik eder. Geniş görüş açısı, oyun deneyimini en iyi şekilde yaşamanıza ve aksiyonu hissetmenize katkı sağlar.


Mitolojide Bir Yolculuk

Ateus, oyun süresince Kratos’a ve sizlere oyunun ne kadar destansı geçtiğini hatırlatır. Bu bağlamda haklılık payı da mevcuttur. Cüceler, devler ve ejderhalardan oluşan dünya, sizleri mitolojik bir yolculuğa çıkarır.


Görsel Olarak Zenginleştirilmiş Sahneler

God of War’da görebileceğiniz sıradan bir kapıdaki detayların bile ilgi çekici olacağını fark edebilirsiniz. Bu detaylar sayesinde oyun, sizlere sadece zaman geçirebileceğiniz bir oyundan çok daha fazlasını sunar. Ayrıca bu detaylar üzerinde ilginç ipuçlarına da rastlamanız mümkün olur.


Sürükleyici Deneyim

God of War, alternatiflerinden farklı olarak bir dövüşten sonra kaç tane düşmanı yok ettiğinizi size bildiren bir istatistik ekranı sunmaz. Bu sayede oyunda herhangi bir duraksama yaşanmaz. Oyun, siz onu duraklatmayı seçmediğiniz müddetçe devam eder.

Teknik Özellikler

  • Oyun Adı: God Of War
  • Detay: Playstation HITS
  • Üretici Firma: Sony Interactive Entertainment LLC
  • Yaş Sınırı: +18

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.