PS4 Ghost of Tsushima Standard Edition

4,0
RENK

ELOY ELEKTRONİK OYUNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yepyeni Bir Aksiyon Deneyimi

Ghost of Tsushima, Moğol ve Samuray tarihinde yaşanan olaylardan ilham alınarak yapılmış olduğu için bu güne kadarki en iyi RPG’ler arasında yer alır. Strateji planlaması konusunda sizi özgür bırakarak hayalete dönüşen bir savaşçı deneyimini tam anlamıyla hissettirir.

Samuray Savaşçısı Jin Sakai

Moğol saldırısının ilk dalgası ardından ada yanıp kül olurken Jin Sakai, klanın hayatta kalan son üyelerinden biri olarak maceranızda size eşlik eder.

Uçsuz Bucaksız Kırsal Alan

Ghost of Tsushima Standart Edition ile feodal Japonya’yı daha öncekilerden çok daha farklı şekilde deneyimleyebilirsiniz. Savaş alanın da ötesindeki birbirinden farklı karakterlerle karşılaşabileceğiniz açık dünyada uçsuz bucaksız kırsal alanlar ve geniş araziler bulunur.

Tsushima Adası

Maceranızın zemini olan Tsushima Adası; yemyeşil çimenler, yoğun bambu ormanları, içinden geçebileceğiniz tepeler ve dağlarla doludur. Güçlü rüzgârlar yaprakları ve tozları kamçılayarak sürükleyici bir ortam yaratmaya yardımcı olur. Bununla birlikte rüzgârın, oyunu sürükleyici hissettirmekten daha da önemli bir görevi bulunur. Rüzgârı yönlendirmek, adanın etrafında size rehberlik etmesi için kullanabileceğiniz bir özelliktir.

Birbirinden Farklı İpuçları

Tsushima’nın dünyasında gezerken, yakınlarda kanat çırpan kuşlar gibi ipuçları size yardımcı olacak. Çünkü bu yardımcılar, genellikle Jin’i yakındaki bir şeye karşı uyarmaya ve onun dikkatini çekmeye çalışır.

Çamur Kan ve Çelik

Moğol silahları ve savaş taktiklerini öngörmek ve zorlukların üstesinden gelmek için Jin’in becerilerini geliştirebilirsiniz. Bir savaşçı olarak yetiştirilen Jin’in yeteneklerine yenilerini ekleyerek üstünlük elde edebilirsiniz. Gizlilik taktikleri ile düşmanlara karşı beklenmedik saldırılar düzenleyebilirsiniz.

Sihirli Tılsımlar

Jin için bir dizi farklı giysi seçebilirsiniz. Bu giysiler, onun görünümünü değiştirmesinin yanı sıra farklı avantajlar da sağlar. Oyuna devam ettiğiniz her an yeni tılsımlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tılsımlar, rüzgâr çanlarının zehirli buharlar çıkarması ve düşmanları yok etmesi gibi özellikleri beraberinde getirir.

Samuray ve Hayalet Taktiği

Hayalet stilinde karanlık, karakteriniz olan Jin’in müttefiki olur. Jin, bu stilde sihirli yetenekleri ile düşmanlarının dikkatini dağıtarak yok edebilir. Samuray stili de özellikle savaşlar sırasında düşmanlarınıza ölümcül bir darbe indirmeniz için size yeni donanımlar kazandıracak.

Teknik Özellikler

  • Oyun Adı: PS4 Ghost of Tsushima
  • Üretici: Sony
  • Yaş: 18 yaş ve üzeri

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
4,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
4,0
Kullanım Kolaylığı
4,0
Ürün Özellikleri
4,0