Fifa 19 Ps4 Oyun Türkçe Menü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Şampiyonlar Ligi, FIFA 19’a Geldi

FIFA 19, Europa League ve Super Cup’ın bulunduğu çeşitli turnuva deneyimlerini ve yepyeni yorum ekibi Derek Rae and Lee Dixon ile birlikte resmî maç sunumuyla UEFA Champions League’i içeriyor.Farklı kurallarla (ya da kuralsız) oynamayı hep hayal ettiyseniz Özel Kurallar tam size göre. Bir maç belirleyin ve şu modlarla oynayın.Mücadele Modu: Bir kullanıcı her gol attığında, takımından rastgele bir oyuncu (kaleci hariç) maçtan atılır ve skor avantajına sahip olan tarafa zorluk yaratılır.Kuralsız: Bu maç türünde her şey serbest; ofsayt, faul ve kart yok.Uzak Mesafe: Ceza sahası içinden atılan goller bir, ceza sahası dışından atılan goller ise iki gol sayılır.İlk ulaşan Bu maç türünde ilk golü atan, üç gole ilk ulaşan gibi özel galibiyet şartları belirleyebilirsiniz.Headers & Volleys: Bu maç türünde yalnızca kafa vuruşları ve volelerle gol atabilirsiniz. Serbest vuruşlar ve penaltılar da sayılır fakat ayakla yapılan vole dışındaki vuruşlar geçerli değildir.

Rüya Gibi Takımlar

FIFA’da rüya takımı kurun ve en popüler modun bir parçası olun. Yeni FUT İKONLARI setiyle kadronuza dünyanın en büyük futbol efsanelerinden bazılarını ekleyin ve yeni Division Rivals modunda tüm dünyadan benzer beceri seviyesine sahip oyuncularla kapışın.

En İyisini Deneyimleyin

Frostbite ve UEFA Champions League destekli EA SPORTS' FIFA 19, hem sahada hem de saha dışında bir şampiyon klasında deneyim sunuyor.FIFA 19, rakipsiz oynanış yollarıyla her anınızda sahayı kontrol etmenizi sağlayacak gelişmiş oynanış araçları sağlıyor.Yolculuk: Şampiyonlar’da Alex Hunter’ın dramatik finalini, popüler FIFA Ultimate Team’de yeni bir modu ve çok daha fazlasını keşfedin.

Dinamik Taktikler

Bu sistem oyuncuların çeşitli taktiksel yaklaşımlar oluşturmasını sağlıyor, maç öncesinde ayrıntılı özelleştirme imkânı veriyor ve maç sırasında daha fazla dinamik ve pratik yön düğmesi seçeneği sunuyor.Tüm taktiksel yaklaşımlar; dizilişler, mantaliteler, ofansif ve defansif oyun tarzları gibi özellikleri bir araya getirerek oyununuzu sahadaki her duruma göre özelleştirebilmenizi sağlıyor.Zamanlamalı BitiricilikZamanlamalı bitiricilik, ceza sahası dışından yapılan vuruşlara, hassas kafa vuruşlarına ve usta işi temaslara kale önünde yeni bir kontrol özelliği ekliyor.Maç sırasındaki tüm kafa vuruşu, vole, plase şut ve hatta röveşatalarda kullanılabilir. Ancak dikkatli olun: Şut denemesi ne kadar zor ve hızlı olursa hata payı o kadar artar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FİFA 19 PS4 OYUN TÜRKÇE MENÜ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
EA
Henüz yorum yok