Legends of Runeterra 2480 LoRa

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

2480 LoRa ile Daha Özel Oyun Deneyimi

LoRa, Legends of Runeterra oyunu içinde çeşitli içeriklerin satın alınması için kullanılan oyun içi para birimidir. Bu içerikler, oyuna daha çok heyecan katabilecek sizi, üstün kılabilecek özellikler kazandırır. Legends of Runeterra 2480 LoRa ile oyun içi mağazadan Deste Paketleri, Başlangıç Paketleri, Board Kostümleri” ve daha birçok ögeyi satın alabilirsiniz. En iyi destelere sahip olarak düşmanlarınıza karşı çetin bir mücadeleye girerek galibiyet elde etme olasılığınızı artırabilirsiniz. Daha özel ve avantajlı bir LoR serüvenine atılabilir ve ihtiyacınız olan her nesneye sahip olabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Kodu aktif hale getirmek için öncelikle oyunda sol tarafta yer alan “Mağaza” butonuna tıklayın. Yukarıda bulunan (+), sonrasında “Riot Point ve Kodlar” kısmına tıklayın. Satın almış olduğunuz e-pin kodunu girdikten sonra aktifleştirme işleminiz tamamlanacaktır.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEGENDS OF RUNETERRA 2500 LORA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RIOT
Henüz yorum yok