1200 Valorant Points

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Avantajlı Valorant Deneyimi

Valorant Points (VP), Valorant sanal oyununda satın alımlar için kullanılan para birimidir. Pek çok avantaj sunan ürünleri, VP ile satın alarak ayrıcalıklı bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Savaşlarda üstünlüğe sahip olmak için 1200 Valorant Points ile oyun içi mağazadan silah kostümleri, ajan ve farklı birçok item satın alabilirsiniz. Rekabet ve mücadele dolu savaş alanlarında, düşmanlarınıza karşı daha donanımlı ve gelişmiş yetenekleriniz ile çıkabilirsiniz. Valorant Points ile savaş bileti (Battle Pass) gibi ürünlere sahip olarak daha zengin bir savaş alanına adım atabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

İlk olarak Riot Games hesabına giriş yapın. Valorant mağazasında yer alan “Valorant Points” butonuna tıklayın. Açılan sayfada ödeme yönteminizi “Riot PIN ve Kodlar” olarak seçin. Kodunuzu kutucuğa girdikten sonra “Gönder” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.

Nasıl Aktif Edilir?

Tüm bu işlemlerden sonra Valorant Points hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.