Contigo Ashland Su Matarası 1.2 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

HAUSTEK ELEKTRİKLİ .ALETLER SAN. VE DIŞTİC.LTD.ŞTİ.-133761

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

BPA İçermeyen Tritan Gövde

Contigo Ashland su matarası BPA içeriği olmayan tritan malzemeden üretilmiştir. Tritan cama en yakın maddelerden biridir. İçeceklerinizi güvenle tüketmenize imkan verir.

Tek Elle Açma Kapama

Contigo matara, sahip olduğu AutoSpout mekanizması sayesinde tek elle açılıp kapanabilir.  Patentli düğmesine bastığınızda emzikli ağızlığı kolayca ortaya çıkar. 

Çek Kilitle Koruma Sistemi

Ashland matara özel olarak geliştirilen “Çek Kilitle Koruma Sistemi” sayesinde %100 sızdırmazlık performansı gösterir. Bu sayede içeceğinizi çantanızda güvenle taşıyabilirsiniz. Kapakta bulunan askı klipsi de kolay taşıma imkanı tanır.

Koku ve Leke Tutmaz

Contigo Ashland su matarası, koku tutmayan bir yapıya sahiptir. Çay ve kahve gibi içeceklerden kaynaklanan lekelere karşı da son derece dayanıklıdır.

Üstün Isı Yalıtımı

Ashland su matarası içeceklerinizin ısı değerini uzun süre korur. Sıcak yaz günlerinde buz gibi bir su içmek istediğinizde mataranız hep yanınızda!

Saydam Gövde Tasarımı

Saydam bir yapısı vardır. Bu sayede içeceğinizin ne kadar kaldığını dışarıdan görebilirsiniz. Şık ve ergonomik bir tasarıma sahip olan bu matara sayesinde içeceklerinizi güvenle yudumlayabilirsiniz.

 Bulaşık Makinesinde Yıkanır

Mataranızın her parçasını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Her kullanımdan sonra yıkamanız ve kullanmadığınız zamanlarda kapağını açık olarak bırakmanız tavsiye edilir.

Her Koşulda Yanınızda

Contigo Ashland mavi su matarası dayanıklı tasarımı sayesinde her koşulda size ayak uydurur. Kampta, okulda, parkta ya da araba sürerken mataranızı güvenle kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Boyut: 9.3 x 9.3 x 26 cm
  • Şişe Ağırlığı: 192 gr
  • Malzeme: Tritan
  • Ergonomik Tutma Sapı
  • Leke ve Koku Tutmaz
  • Darbelere Karşı Dayanıklı
  • BPA İçermez
  • Uzun Süreli Isı Koruma

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.