Bürosit Shadow Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yatak Kadar Rahat

Şık tasarım ile ergonomik yapıyı bir arada sunan Shadow, tam bir performans koltuğu. Kullanıcıların ‘yatak kadar rahat’ dediği Shadow, gergin fileli arkalığı ile hava sirkülasyonu sağlayarak terlemeyi azaltıyor. Kavisli oturağı ile ilginç bir tasarımı olan Shadow’un oturma deneyimi son derece konforlu. Çok satan bir yönetici koltuğu olan Shadow’un mekanizması ile oturma açısı istenilen noktada kilitlenerek farklı bedenlerde kullanıcıların vücutlarını kavrıyor. Gergin file ve sırt desteği tam ergonomik bir kavrayış sağlıyor. Arkalıkta kullanılan parçalar PP malzemeden imal ediliyor. Shadow, ofiste oturarak çok zaman geçirenlerin vazgeçemeyeceği bir ofis koltuğu. Siyah file ve oturak kaplaması ile Shadow, farklı tarzlara sahip ofislerle uyum gösteren temel bir tasarım. Özellikle kurumsal şirketlerin büyük projelerinde tercih edilen Shadow’u uzun yıllar kullanacaksınız. Bürosit Test Laboratuvarı’nda dayanıklılık, ergonomi ve denge testlerinden geçirilen Shadow tüm Bürosit ürünleri gibi üç yıl garanti ve on yıl yedek parça garantisi ile sunuluyor.

Bürosit ile Modern ve Estetik Ofisler

Özgün tasarım çizgilerinin açıkça seçilebildiği Shadow yönetici koltuğu, modern ve estetik ofis alanları için ideal bir ofis mobilyası tercihidir. Farklı renk seçenekleri sayesinde markaların imajını başarılı bir şekilde yansıtan Bürosit Shadow serisi yönetici koltukları sayesinde siz de konforlu ve şık bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sağlığınıza Önem Verin

Uzun süre oturularak çalışılan meslek kollarında pek çok kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarıyla yüzleşilir. Bürosit, uzun süreli araştırmalar ve gelişmiş üretim teknikleri sayesinde Shadow yönetici koltuğunun en hassas noktalarında yüksek konfor sunar. Bu sayede oturmaya bağlı rahatsızlıkların en aza indirgenmesine yardımcı olur.

Kesintisiz Konfor 

Uzun süre masa başında çalışanlar için ideal bir tercih olan Bürosit Shadow yönetici koltuğu, konfor özellikleri sayesinde rahatlamanıza ve işe çok daha efektif bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olur. 

Ergonomik Tasarım Çizgileri

Estetik görünümü bozmadan Shadow koltuğa eklenen ergonomik tasarım çizgileri, koltuğun konfor özelliklerini estetikle birleştirerek çok yönlü bir deneyim sunar. Bu sayede ofis alanınızın etkileyici görünümünden feragat etmeden de rahat bir şekilde çalışabilirsiniz.

Tüm Testlerde Başarılı

Bürosit AR-GE ekibi tarafından uygulanan ergonomi, dayanıklılık ve denge alanında uygulanan testlerde başarılı olan Shadow yönetici koltuğu ofisinizde uzun süre konforlu ve şık özellikleriyle öne çıkar.

Özellikler

  • Maksimum konfor için özelleştirilebilir yükseklik ve açılar.
  • Terleme önleyici gergin sırt filesi.
  • Şık ve modern tasarım çizgileri.
  • PP malzemeden üretilen arka bölüm.
  • Üstün Konfor Özellikleri

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT SHADOW YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT