Bürosit Power 9 Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Prestijli Ofisler için Modern Tasarım

Modern ve sade tasarımı ile otoriteyi temsile den Bürosit Power 9 yönetici koltuğu, konforlu, sağlam ve insan anatomisine uygun formu ile fark yaratır. Uzun çalışma saatlerinde konforlu bir koltuğa ihtiyaç duyanlara hitap eder.

Vücut Anatomisine Uygun Tasarım

Geniş arkalık kısmı ve oturum alanı sayesinde kullanıcının sırt ve belini destekleyerek doğru pozisyonda oturmaya teşvik eder. Ayrıca geniş ve konforlu bir dinlenme alanı da sunar.

Konforlu ve Geniş Oturma Alanı

Oldukça geniş bir oturma alanına sahip olan Bürosit Power 9, yumuşak ve yoğun süngeri sayesinde uzun süre rahatlık vadeder.

Uzun Kullanım Ömrü Sunan Kaliteli Malzeme

İnsan anatomisine uygun formu ile dikkat çeken Bürosit Power 9, yüksek kaliteli malzemelerden üretilen iskelet, çökme yapmayan yoğun sünger, kolay deforme olmayan kaliteli suni deri kaplama, yoğun kullanıma uygun ayalar ve ahşap kolçakları ile uzun bir kullanım ömrü sunar.

Çift Ayak Seçeneği ile Özelleştirme 

Sabit ahşap yaka ve 5 tekerlekli yıldız ayak seçeneklerini sunan Bürosit Power 9 yönetici koltuğu, ayrıca kısa ve uzun arkalık seçenekleri de sunar. Böylece koltuğunuzu kullanım alışkanlıklarınıza ve kişisel tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Şık Bir Görünüm Sunan Ahşap Kolçak Detayı

Deri ve ahşabın bir araya gelmesi ile oluşan şıklığı, konfor ile tamamlayan Bürosit Power 9, uzun, geniş ve ahşaptan yapılmış olan kolçakları sayesinde ayrıcalıklı bir kullanıcı sunar.

Klasik Yönetici Odaları için İdeal Tasarım

Deri kaplama ve ahşap detayları ile şık bir görünüm sunmasının yanı sıra ahşap ağırlıklı mobilyalar ve doğal malzemelerden yapılmış dekoratif objelerin yer aldığı yönetici odaları için ideal bir koltuk seçeneği sunar.

Yükseklik Ayarı ile Fonksiyonel Kullanım

Özel amortisörü sayesinde kullanıcıya tek elle yükseklik ayarı yapma olanağı sunar. Bu ayar ile koltuğunuzu kendi boyunuza göre ayarlayabilir, farklı yüksekliklere sahip masalar ile kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Yükseklik: 120-133 cm
  • Sırt Genişliği: 66 cm
  • Derinlik: 75-91 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.