Bürosit Ori 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ofiste Ona Yer Açın

Bürosit Ar-Ge ekibi tarafından kullanıcı faydası sağlamak amacıyla yıllardır sürdürülen ergonomi araştırmaları sonucu tasarlanan Ori 9 başlıklı ofis koltuğu, kullanıcılarına kişiselleştirebilecekleri ayar mekanizmaları sayesinde konfor sağlıyor. Enerjik görüntüsü ile bulunduğu ortama dinamizm katan ve şirket renklerine uyum sağlayabilen yapısı sebebiyle ofislerin aranan koltuklarından olan Ori 9, dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanıcılarının çalışmalarına eşlik ediyor. Sade tasarımı, yüksekliği ayarlanabilen kolçakları ve destek noktası ayarlanabilen arkalığı sayesinde ofis koltuğunda önceliği konfor olan kullanıcılar için ideal bir tercih. 

Kişiselleştirilebilir Konfor Özellikleri

Maksimum konfor deneyimi yaşamanız için ayarlanabilir kolçak, sırt ve boyun bölümlerine sahip olan Ori 9 başlıklı alüminyum yönetici koltuğu, uzun çalışma süreleri için kullanıcılara harika özelleştirme seçenekleri sunar.

Her Zaman Rahat

Estetik görünümü bir kenara bırakmadan ergonomik konfor özelliklerini barındıran Ori 9 yönetici koltuğu, şık ve konforlu bir kullanım deneyimini bir araya getirir.

Modern Tasarım Çizgileri ve İşlevsel Ofis Alanları

Büyük şirketler ve ofisler için ideal bir mobilya tercihi olan Bürosit Ori 9 koltuk, farklı renk seçenekleri ve gelişmiş özellikleriyle ofislerin işlevsel ve modern özelliklere kavuşmasına yardımcı olur.

PAH Kriterlerine Uygun Üretim

Polisiklik aromatik hidrokarbon içermeyen ve çevreci malzemeler kullanılarak üretilen Bürosit Ori 9, insan ve çevre sağlığına karşı sorumlu bir yaklaşım sergiler.

Özgün ve İnovatif Tasarım Ayrıntıları

Ergonomi, estetik, dayanıklılık ve fonksiyonellik gibi kriterleri göz önünde bulundurarak yapılan Bürosit AR-GE çalışmalarının hayat verdiği Bürosit Ori 9, her çizgisinde özgün ve işlevsel özelliklerini yansıtır.

Üstün Kalite Belgesi

Almanya merkezli Geprüfte Sicherheit kalite belgesine sahip olan Ori, her zaman gelişmiş konfor özellikleri ve maksimum odaklanma sunmasının yanı sıra etkileyici ofisler için vazgeçilmez bir tercihtir.

Özellikler

  • GS kalite belgesine sahiptir.
  • PAH kriterlerine uygun çevre dostu üretim.
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü üretim malzemeleri.
  • Modern ve şık tasarım çizgileri.
  • Kullanıcı tarafından ayarlanabilen kolçak, sırt ve boyun bölümleri. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT ORİ 9 BAŞLIKLI ALÜMİNYUM YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orıjınal Renk
BEJ
Ana Renk
BEJ
Renk
BEJ
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Henüz yorum yok